MOTORS24 TV

Xtra Motors - Mercedes-Benz Star Experience 2019

Xtra Motors - Mercedes-Benz Star Experience 2019

Silberauto ja Mercedes-Benz korraldasid ka sellel aastal proovisõidupäeva, mis kandis nime Mercedes-Benz Star Experience. Nagu heaks tavaks saanud, siis oli proovimiseks nii AMG mudelid ringrajal kui ka muudki ...

UUED MUDELID

Motors24 proovisõit - Renault Megane R.S. Trophy

Motors24 proovisõit - Renault Megane R.S. Trophy

Megane R.S on saanud veel võimsamaks ja kiiremaks ning lisanime Trophy - ikka selleks, et Honda Civic Type R-iga veel jõulisemalt rinda pista.  Trophy tähendab ka seda, et see 1.8-liitrine mootor sai ...

TEHNIKA TV

Tehnika TV - IFA 2019

Tehnika TV - IFA 2019(4)

Täna saab läbi järjekordne IFA ja Glen on järjekordselt Berliinist tagasi asjade ja juttudega.

Motorsi Proovisõit - Challenger SRT Hellcat

Ühel toredal päeval sadas Eestis lumi maha. Ja juhuslikult oli see täpselt sama päev kui meil oli kokku lepitud proovisõit praeguse hetke kõige võimsama muskelautoga - selleks on 707 hobujõuline Dodge ...

KOMMENTAARID (25)

Einar 21. detsember 2015  11:51 Ebasobiv kommentaar
Nurr püss!
EInts 21. detsember 2015  12:07 Ebasobiv kommentaar
saaaaast. ainuke asi mis ameerikast tuleb ja hea on... eip sellist asja polegi. kõik on sasasasaaaaast.
normaalne 21. detsember 2015  14:25 Ebasobiv kommentaar
kuri püsssss igapäevaseks kasutamiseks:D 700hp:D
To EInts 21. detsember 2015  17:28 Ebasobiv kommentaar
saaaaast. ainuke asi mis su emaüsast tuleb ja hea on... eip sellist asja polegi. kõik tuleb sealt sasasasaaaaast. Vaata peeglisse saast
brõlla 21. detsember 2015  18:46 Ebasobiv kommentaar
tegin siis kah sellega proovika ja kohe mitu tundi, kahjuks ema äratas lõpuks ülesse ja ...
EInts 21. detsember 2015  19:00 Ebasobiv kommentaar
kellegil närvid ei pidanud vastu. aga see ei muuda fakti, et ameerika raud on sasasasssaaaaaaaaaaaaaast. pms japsid teeksid samast kogusest metallist 2 sellist power to weight ratio pilli. eurokad lihtsalt omavad seda saaaasta igal sirgel.
Andres 22. detsember 2015  09:14 Ebasobiv kommentaar
Eurokad võivad omada, japsid võivad teha 2 - kõik õige.
Aga musclecar oli ja on taas ainult USA teema, mille olemust ei eurokad ega japsid ei ole suutnud tabada/matkida. Ja ega nad peagi seda teha suutma.
Mis omamisse puutub, siis NIssan GT-R ist Nürnburg ringil 1 sekund aeglasem olemine ei ole omatud vaid napp kaotus. Kes nii kiiresse liigasse veel kuuluvad? Porsche 911 Gt3, aga ka Corevtte ZR1, Ferrari 458. Ajad on paari sekundi sees.
Või milliseid autosid sa silmas pidasid? Hetkel mina noppisin välja street-legal autod.
Ah jaa. Ei BMW ega AUDI kiired mudelid selles liigas kaasa ei räägi, jutt käib enduiselt tehase seades autodest.
Ja kui nüüd hinnast rääkida sama kiirete autode kontekstis, siis palju rääkida ei olegi.

hmm 22. detsember 2015  10:05 Ebasobiv kommentaar
Kus see sekundi jutt üldse pärit on?
Selles listis on küll mitu Nissanit, nagu ka Corvette:
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_N%C3%BCrburgring_Nordschleife_lap_times
EInts 22. detsember 2015  11:23 Ebasobiv kommentaar
http://thenewswheel.com/dodge-challenger-srt-hellcat-rumored-to-post-751-nurburgring-track-time/ allikas mis leidsin väidab 7:51 ringil.
sama ka wikis

civic typer 7:50
gt-r 7:08
m4 gts 7:28
alfa giulia 7:39

nii et vahe on kalender. aga noh eks ameerikas olegi teistsugused ühikud kasutusel ja fänboid ei suuda ära konverteerida, et neid üle lastakse.
JJ to EInts 22. detsember 2015  14:20 Ebasobiv kommentaar
Nii et kõik mis Nürkal on aeglasem kui 7:50 on saast? S.t et kõlbab omada ainult neid masinaid, mis kiiremad. Mitme kiirema masina roolis Sa muide oled istunud ise? Ma võin lubada sulle, et GT-Riga olen sõitnud, Hellcatiga mitte, aga ikkagi ei julge kisada, et see on saast vmt. Kusjuures, tehniliselt on Hellcatil päris palju Euroopast pärit tehnikat küljes. Nt automaatkast on ZFi toodang, pidurid Brembo. Lisaks, amortisaatorid on ka üsna tehnika viimane sõna. Mõelda sellele, et kahetonnine täismõõdus kupee on võimeline ka kõveratel teedel sõitma, siis on see päris korralik saavutus. Aga noh, eks võib kuke moodi kireda ka. Aga ega Sa vist "petrolheadi" mõõtu välja ei annagi.
EInts 22. detsember 2015  14:30 Ebasobiv kommentaar
eks siis need euroopa kvaliteet jupid selle kuvalda 7:51ni välja veavad. kes see loom petrolhead on? see kes end ise nii nimetab ja siis leiab, et ameerika pillidele kriitikat tegevad on kuked? tundub reaalne argument. aga noh see ei muuda ikka fakti, et kui euroopa jupid sellelt masinalt ära võtta oleks tegemist 700se hobuselise kaarikuga, mis esimese kurvi sirgeks sõidaks ja sirgel ta lihtsalt ei püsiks joonte vahel. no ja mis materjalid. mõttetu tarbimisühiskonna crapp.
JJ to EInts 22. detsember 2015  14:39 Ebasobiv kommentaar
Fakt on see, mis on tõestatud. Eks Sa võta need jupid küljest ja sõida ning mõõda seda aega. See on sama hea jutt, et oleks küüned p***s, istuks laes. Kriitika on objektiive, kindlasti pole seda aga mitte kisa "saaaast" või oli neid a-sid rohkem (ja mitte ühtegi mõistlikku selgitust tehnika kohta). Muide, ära nüüd nutma hakka, aga Corvette suudab paljudele ära panna lehtvedrudega ning mootoriga, kus kasutatakse tõukureid.
EInts 22. detsember 2015  14:51 Ebasobiv kommentaar
Noh aga ise jõudsid ka ikka selleni, et saast ja ilma põhjenduste välja ütlemiseta oli see objektiivne kriitika. Oli ainult vaja natuke kaasa mõelda. Jumala tänatud, et ikka corvette olemas on. Aga kas seegi mingi odav keeks pole, mis siia saabudes kahekordse hinna saab.
JJ to EInts 22. detsember 2015  14:57 Ebasobiv kommentaar
Sinu ainus põhjendus on üks link, kuid muidu on Su argumendid "saast", "keeks" jne. Nii et ma kindlasti ei mõtle Sinuga kaasa. Ära loodagi.
EInts 22. detsember 2015  15:04 Ebasobiv kommentaar
link pole põhjendus. sa oled valesti aru saanud. sinu põhjalik analüüs on argument. milles sa ju jõudsid ka järeldusele, et kõik mis seal hea kvaliteetne on pärit euroopast. ja kui see kõik ära võtta siis, läbi ilmselge iroonia ütlesid, et ei ole võimalik sellega sõita sellist aega või ehk siis ta on tellis ehk plönn ehk sasasasasaaast.
JJ to EInts 22. detsember 2015  15:11 Ebasobiv kommentaar
Ma ei ole väitnud, et KÕIK mis seal hea kvaliteetne on, see on pärit Euroopast. Mootor on hea ja see pole Euroopast. Nagu tänapäeval autotööstuses tavaline, kasutatakse väga erinevaid komponente ning parima auto teeb see, kes suudab need paremini kokku sättida.
EInts 22. detsember 2015  15:38 Ebasobiv kommentaar
okei teeme siis enamus, mis on euroopas. aga kus tead et mootor hea on. pole ju sõitnud. ja ega 700 heppa kvaliteeti ei näita. see on ainult dünos saadud number. vb pärast sissesõitu aint sülitab sumpsist kompressori labasid. poleks esimene kord ameerika raua puhul mis tehasest tuld. ei ma usun täitsa et parimad jupid teevad parima auto aga noh seal pole ju tõestatult ühtki ameerika juppi mille kohta saaks öelda parim. isegi uuena ilmselt ei ole see mootor tehnoloogiliselt midagi müstilist või erakordsete tehnoloogiliste lahendustega.
JJ to EInts 22. detsember 2015  15:44 Ebasobiv kommentaar
Ok, et ükskõik mis Ameerikas ehk USA-s tehtud jupp on, siis on see s**t ja teeb auto aeglaseks, USA autod sõidavad ainult otse ja lisaks on nad alati ebakvaliteetsed. Teeme nii.
EInts 22. detsember 2015  15:55 Ebasobiv kommentaar
Ega nad otse ka ei püsi. Kui just häid euroopa või jaapani vedrusid alla ei panda. Aga pms oled sa jõudnud tõeni.
AZLK 22. detsember 2015  17:14 Ebasobiv kommentaar
Eints , kas sa mõne USA autoga oled sõitnud ? Tekst muidugi selline ,et sa ei ole üldse autoga sõitnud , või siis sul nii paaniline hirm ,et usa autod paremad kui euro ja japsi masinad. Eks iga tootja on teinud nii kräppi kui ka pärle , ei tasu asjatult ärrituda ! Ma ei väidagi ,et usa masinad parimad kuid mulle meenuvad sinu sõnade peale BMW elektroonika , MB roostetamine, VAGi veermiku jamad, peugeoti diisli jamad jne. Kui need sinu ideaalsete autode puhul normaalne siis sul on täiesti õigus !
Nimi :
Kommentaar :
 
 

VEEL UUDISEID

Motors24 proovisõit - Renault Megane R.S. Trophy

Motors24 proovisõit - Renault Megane R.S. Trophy

Megane R.S on saanud veel võimsamaks ja kiiremaks ning lisanime Trophy - ikka selleks, et Honda Civic Type R-iga veel jõulisemalt rinda pista.  Trophy tähendab ka seda, et see 1.8-liitrine mootor sai ...

Xtra Motors - Mercedes-Benz Star Experience 2019

Xtra Motors - Mercedes-Benz Star Experience 2019

Silberauto ja Mercedes-Benz korraldasid ka sellel aastal proovisõidupäeva, mis kandis nime Mercedes-Benz Star Experience. Nagu heaks tavaks saanud, siis oli proovimiseks nii AMG mudelid ringrajal kui ka muudki ...

Tehnika TV - IFA 2019

Tehnika TV - IFA 2019(4)

Täna saab läbi järjekordne IFA ja Glen on järjekordselt Berliinist tagasi asjade ja juttudega.

Motors24 proovisõit - Seat Tarraco

Motors24 proovisõit - Seat Tarraco(15)

Tarraco on esimene linnadžiip Seati valikus, millel saab näha autotootja värsket disainikeelt ning millel on valikus ka 7 istekohta.  Proovisõiduauto tehnilised andmed (Seat Tarraco 2,0 TSI ...

Tehnika TV - Citycoco elektriroller

Tehnika TV - Citycoco elektriroller

E-roller andis meile proovimiseks ühe paksurattalise elektriliikuri, millel nimeks Citycoco CP-1. Kuidas proovimine läks, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Porsche Cayenne Turbo Coupé

Motors24 proovisõit - Porsche Cayenne Turbo Coupé(14)

Kaspar on senimaani alati rääkinud, et Porsche Cayenne on üks kõige parem linnadžiip. Aga paraku pidi ta oma arvamust hiljuti muutma, sest tegelikult on üks teine džiip veel parem kui Cayenne..    ...

Truck Motors - uus Mercedes-Benz Actros

Truck Motors - uus Mercedes-Benz Actros(1)

Uue Actrose suurimaks väliseks uuenduseks on kindlasti suurte küljepeeglite kadumine ning nende asendamine kaamerate ja ekraanidega. Aga see pole sugugi ainus uuendus, sest auto on saanud ka palju targemaks ja ...

 
Bike Motors - Honda Gold Wing Tour DCT

Bike Motors - Honda Gold Wing Tour DCT(4)

Honda "kaherattaline auto" on nüüd väiksem ja kiirem. Aga kas ka parem?

Tehnika TV - Sony ja Sennheiser

Tehnika TV - Sony ja Sennheiser

Vaatamata kilomeetripikkustele nimedele, on tuliuued Sony WF-1000XM3 ja vähem-uued Sennheiser Momentum True Wireless väga miniatuursed kõrvaklapid ehk moodsalt väljendudes nuppkuularid. Sony on neisse ...

Motors24 proovisõit - Jeep Wrangler

Motors24 proovisõit - Jeep Wrangler(1)

Jeep Wrangler on üks legendaarne maastikuauto, mis on tuntud oma heade maastikuomaduste, aga ka kohati robustsevõitu sõiduomaduste poolest. Uus mudel on nüüd küll väidetavalt oluliselt kasutajasõbralikum, aga ...

Truck Motors - Scania Driver Competition 2019 finaal

Truck Motors - Scania Driver Competition 2019 finaal

Risto, kes armastab aeg-ajalt veokijuhtide võistlustel käia, osales ka sel kevadel Scania Eesti poolt korraldataval Scania Driver Competitionil. Seal läks tal seekord aga suisa nii hästi, et Eesti esinumbrina ...

Tehnika TV - GPad Evo Max ja GPad Blade rulad

Tehnika TV - GPad Evo Max ja GPad Blade rulad

GPad on valmis saanud kaks uut rula, millest üks on kiire ja teine on ilus. Kui kiire ja kui ilus, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Volvo S60 T5

Motors24 proovisõit - Volvo S60 T5(15)

Volvo sõnul on S60 puhul tegemist eelkõige juhile orienteeritud autoga. Ja see on ilmselge vihje, et kuulsale Saksa kolmikule on proovitud taaskord konkurenti luua.  Nagu tavaks saanud - 2-liitrine ...

Tehnika TV - Google Pixel 3a ja 3a XL

Tehnika TV - Google Pixel 3a ja 3a XL(1)

Google Pixel 3 ja 3 XL olid, või õigemini on väga head nutitelefonid. Aga mitte just liiga odavad. Seda viga proovis Google parandada a-nimeliste säästuversioonidega. Kui hästi see õnnestus, selgub saatest.

 
Tehnika TV - Honda Super Cub

Tehnika TV - Honda Super Cub(3)

Rohkem kui sada miljonit inimest on otsustanud, et just see kaherattaline liikur on nende jaoks parim. Kas nad tegid ka hea otsuse, võib selguda saatest.

Motors24 proovisõit - Porsche 911 Carrera 4S

Motors24 proovisõit - Porsche 911 Carrera 4S(16)

See võib tunduda küll uskumatuna, aga Posche on oma raudvara ehk 911 suutnud veel paremaks autoks teha. Ja muide - see ei ole mitte mingisugune facelift, vaid tegu on täiesti uue autoga. Kuju kõlab ...

Xtra Motors - 3 ägedat autot ringrajal

Xtra Motors - 3 ägedat autot ringrajal

Mazda MX-5, Renault Clio R.S. Trophy ja Kia Proceed GT-l tunduvad esmapilgul täiesti erinevate autodena - meie aga viisime need kõik kolm auto24ringile ja leidsime neil siiski mitmeid ühiseid jooni. Millised ...

Tehnika TV - Tollised Canonid

Tehnika TV - Tollised Canonid

Peale mõningat pausi on Canon otsustanud üllitada korraga kaks pisikest ühetollise sensoriga kaamerat G5 X Mark II ja G7 X Mark III, mis peaksid lähiajal müügile jõudma. Miks neist on põhjust rääkida, selgub ...

Tehnika TV - FlyKly

Tehnika TV - FlyKly(2)

Milline on ilma ühegi juhtmeta elektriratas ning mis vahe on rattal ja rattal, selgub saatest.

Bike Motors - Honda Monkey Z125M

Bike Motors - Honda Monkey Z125M(3)

Kuidas sobitub kuuekümnendatest alguse saanud minimotikas tänase päevaga, selgub saatest.

Tehnika TV - Bolt vs CityBee tõukerattarent

Tehnika TV - Bolt vs CityBee tõukerattarent(3)

Kui hästi või halvasti laabub asjatundmatutel turistidel elektritõukside laenutamine, selgub saatest.

 
Eesti meeskond läheb Amsterdam-Budapest retrorallile

Eesti meeskond läheb Amsterdam-Budapest retrorallile

Budapesti ralli (The Budapest Rally) on Amsterdamist, Brüsselist, Lyonist ja Pariisist algav ning mööda maalilisi teid läbi Euroopa kulgev retroralli, mille lõpp-punktiks on Budapest. Teadaolevalt ainuke ...

Xtra Motors - BMW M Town

Xtra Motors - BMW M Town(1)

Ühel kuumal suvepäeval kutsuti meid külla BMW M-linna. Kus asub M-Town ja mis seal täpsemalt toimus, näed juba videost. 

Racing Motors - Andres Arnoveri Ford Mustang

Racing Motors - Andres Arnoveri Ford Mustang

Kui me Andresel eelmisel korral külas käisime, oli see sinine Mustang tema jaoks nii uus asi, et ta polnud sellega isegi veel kordagi rajale sõitma jõudnud. Seega nüüd uurimegi Andreselt, et kuidas olid uue ...

Tehnika TV - DJI Osmo Action

Tehnika TV - DJI Osmo Action

Kas Osmo Action lendab paremini kui GoPro Karma, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Toyota RAV4

Motors24 proovisõit - Toyota RAV4(46)

Kui esimese põlvkonna RAV4 puhul oli tegu kompaktse linnadžiibiga, siis tänaseks on auto pikkusele lisandunud pea pool meetrit ning tegu on ühe igati suure ja mahuka pereautoga.  Nagu Toyotadel kombeks ...

Tehnika TV - Scott ja Cube

Tehnika TV - Scott ja Cube(2)

Täna on teemaks elektrilised jalgrattad ehk pedelecid. Kas elektriline maastikuratas on hea mõte ja miks on Boschi keskjooksumootor parem rummusisesest, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Lexus UX 250h

Motors24 proovisõit - Lexus UX 250h(4)

Lexuse tootevalikust on senimaani puudunud väike linnadžiip. Nüüdseks on see viga parandatud ning uus väikeauto kannab nime UX. Ja loomulikult, nagu Lexusele kohane, on see auto saadaval ka hübriidina.  ...

 
Motors24 proovisõit - Porsche Super traktor

Motors24 proovisõit - Porsche Super traktor

Kevadel, samaaegselt Porsche 992 Eesti esitlusega, sai Porsche Eesti töökojas valmis ka üks põnev Porsche nime kandev neljarattaline, mis aga pole sugugi sportauto ja kannab nime Porsche-Diesel Super 308N. 

Tehnika TV - Nokia 9 Pureview

Tehnika TV - Nokia 9 Pureview

Aastad mööduvad, aga Pureview jääb. Kuidas need aastad Nokia ambitsioonikale supertelefonile on mõjunud, selgub saatest.

Dr. Dip – Auto dip ja iluteenused, 2. osa

Dr. Dip – Auto dip ja iluteenused, 2. osa(2)

Jätkame "ilusalongi" juttudega ning oleme külas Dr. Dipil, kus Kaspari Mercedes on läbimas põhjalikku noorenduskuuri ning vaatame, milline siis näeb välja auto 4 päeva hiljem. 

Motors24 proovisõit - Audi e-tron

Motors24 proovisõit - Audi e-tron(14)

Elektriautod muutuvad üha sarnasemaks "tavaliste" autodega - seda võib öelda nii Jaguar I-Pace'i kui ka Nissan Leafi teine generatsiooni kohta. Järgmise sammu on teinud Audi, kelle uus elektriline e-tron näeb ...

Dr. Dip – Auto dip ja iluteenused, 1. osa

Dr. Dip – Auto dip ja iluteenused, 1. osa

Seekord sõidab Kaspar oma autoga otse "ilusalongi", mil nimeks Dr. Dip. Aga enne iluprotseduuridega alustamist räägime ka plastidipist ning vesiprindist, millega on võimalik lihtsasti oma autot omanäolisemaks ...

Tehnika TV - Elektrilised tõukerattad, 2.osa

Tehnika TV - Elektrilised tõukerattad, 2.osa(2)

Täna on vaatluse all neli kõikide miilide tõuksi – GPad Joyride, Minimotors Speedway IV, Inokim OX ja Minimotors Dualtron Ultra. Kas mäkketõusu võidab innukas spordimees jalgrattal või vastupidi, selgub ...

Motors24 proovisõit - Mazda 3

Motors24 proovisõit - Mazda 3(22)

Uus Mazda 3 on hetkel üks kõige ilusama välisdisainiga Jaapani luukpärasid - ja lisaks sellele on ka auto sees leiduv materjalivalik vägagi kvaliteetne. Mazda jätkab endiselt vabalthingavate ...

 
Tehnika TV - Elektrilised tõukerattad, 1. osa

Tehnika TV - Elektrilised tõukerattad, 1. osa(4)

Täna on vaatluse all neli viimase miili tõuksi – GPad Lite Max, Ninebot ES1, Xiaomi M365 ja e-TWOW Eco. Kui kiiresti saab nendega mäest üles sõita, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Mercedes-Benz GLE 300d

Motors24 proovisõit - Mercedes-Benz GLE 300d(5)

Täna astub meie kaamerate ette näitleja ja naljamees Märt Avandi, kes on juba aastaid tegelenud ka heategevusliku Pardiralli korraldamisega. Kuidas aga on selle kõigega seotud Ott Tänak ning mida arvab Märt ...

Tehnika TV - Huawei P30 Lite

Tehnika TV - Huawei P30 Lite

Huawei telefonid võivad ju olla head ja ilusad, aga kas neid üldse tohib enam osta, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Land Rover Range Rover Evoque

Motors24 proovisõit - Land Rover Range Rover Evoque(7)

Kuna Evoque on algusest peale olnud pigem naistele mõeldud auto, siis kutsus Kaspar endale seekord appi hiljuti emaks saanud Getter Jaani, kellega koos nad asuvadki uut Evoque'i hindama. 

Tehnika TV - Canon EOS RP

Tehnika TV - Canon EOS RP

Miks võiks mobiili asemel teha mõned pildid fotoaparaadiga? Vastus selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Porsche Cayenne S

Motors24 proovisõit - Porsche Cayenne S(4)

Porsche Cayenne on alati olnud juhitavuse poolest üks parimaid linnadžiipe. Ja nüüd, koos viimase mudeliuuendusega, on ta tõenäoliselt ka üks kõige ilusam linnadžiip.  Cayenne S tähendab 2,9-liitrise ...

Tehnika TV - iPad

Tehnika TV - iPad(4)

Kaspar presenteerib uut logo ja Glen on keerulises olukorras. Millises täpsemalt, selgub saatest.

 
Motors24 proovisõit - Subaru Forester e-Boxer

Motors24 proovisõit - Subaru Forester e-Boxer(17)

Uut Subaru Foresteri asjatundmatuma pilguga vaadates võib tunduda isegi, et auto on täpselt samasuguseks jäänud. Tegelikkus on aga see, et auto täiesti uus - alates selle platvormist kuni uue hübriidse ...

Tehnika TV - Nikon Coolpix P1000 ja Sony A6400

Tehnika TV - Nikon Coolpix P1000 ja Sony A6400(5)

Täna vaatab Glen kilomeetri kauguselt Eesti lippu ja Kaspar autofookustab 0,02 sekundiga.

Motors24 proovisõit - Mercedes-AMG GT S

Motors24 proovisõit - Mercedes-AMG GT S(12)

Sportautosid, millel kapoti all üle 500 hobujõu, meie proovisõidurubriiki just liiga tihti ei sattu. Seda suurem aga oli rõõm võtta see 2015. mudeliaasta AMG GT S ning teha sellega väike proovisõit. Ja nagu ...

Tehnika TV - HTC Vive Focus

Tehnika TV - HTC Vive Focus

Olge hoiatatud – tänane saade sisaldab audiovisuaalset sisu, mis ei sobi alaealistele. Milline see sisu on, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Volkswagen Crafter

Motors24 proovisõit - Volkswagen Crafter(14)

Volkswageni kõige suuremad kaubikud ja bussid on viimase kahe põlvkonna jooksul kandnud Crafteri nime ning eelmise põlvkonna Crafter oli tegelikult hoopis Mercedes-Benz Sprinteri lähisugulane. Nüüd on ...

Tehnika TV - Huawei P30 Pro

Tehnika TV - Huawei P30 Pro(4)

Kokku 5 kaamerat ja täpselt 100 megapikslit. Ja 8,5 kordne optiline suum. Ja see pole veel kõik, sest Huawei uus superkaameratelefon näeb ka pimedas kohas. Mis seal näha on, selgub saates.

Motors24 proovisõit - Toyota Corolla

Motors24 proovisõit - Toyota Corolla(33)

Toyota Corolla on olnud läbi põlvkondade vaieldamatult väga populaarne auto. Seega on uuel Corollal vaja väga suured saapad täita ning lisaks peab ta suutma asendada ka puhkusele saadetud Avensist.  ...

 
Tehnika TV - Microsoft Surface Go

Tehnika TV - Microsoft Surface Go(4)

Lisaks iPadidele ja android-tahvlitele on Microsoftil pakkuda Surface. Miks peaks Surface Go-d eelistama teistele või vastupidi, selgub saatest.