MOTORS24 TV

Tehnika TV - iPhone 11

Tehnika TV - iPhone 11(2)

Loomulikult teeb iPhone 11 väga ilusaid pilte ja on üldse äge telefon, aga. Mis on need agad ja palju neid on, selgub saatest.

UUED MUDELID

Motors24 proovisõit - Volvo XC90 T8 Twin Engine

Motors24 proovisõit - Volvo XC90 T8 Twin Engine(13)

Volvo XC90 teine põlvkond oli esimene "uue ajastu" Volvo, mis sai kohe vägagi populaarseks ning pälvis kiirelt ka kena portsu erinevaid auhindasid. Paraku, nagu esimeste vasikatega ikka, olid ka uuel XC90-l ...

Motors24 proovisõit - Škoda Karoq

Oodatult edukaks osutunud Škoda Kodiaq on saanud omale väiksema venna, mille nimeks on Karoq. Mida see uus, umbes täpselt eestlaste lemmiku Qashqai suurune uus linnamaastur endast kujutab, saate teada ...

KOMMENTAARID (37)

k... 16. jaanuar 2018  10:18 Ebasobiv kommentaar
Meil on peres pideva 4x4 veoskeemiga 2005a Rav 4, sellel ei saa kuidagi nelivedu manipuleerida. Mingi puksimisvastane süsteem tal küll on, igal juhul läheb lund täis mäest üles ilma rapsimata.
AntiOpel 16. jaanuar 2018  11:06 Ebasobiv kommentaar
No kui RAV4 või mõne muu linnamaasturiga ei suudeta sõita läbi poriloigust või väikesest tõusust üles minna, peaks viga olema mitte autos, vaid tihendis rooli ja istme vahel. Ehk siis- õppige sõitma, seltsimehed.
Subarul võib ju olla parem nelikvedu, aga auto ise on nagu vanker- kiitsakas, lärmakas ja ebamugav. RAV4 kannatab vähemasti sõita, kuigi mingi imeasi pole seegi.
Opa 16. jaanuar 2018  14:38 Ebasobiv kommentaar
Antiopeli näol on meil tegu offroadvennaga super.Kuna siis maastikusôidu tunde korraldama hakkad.Kui tekstist ja sisust aru ei saa on viga sinu peas.
heh 16. jaanuar 2018  15:16 Ebasobiv kommentaar
Muide ärge alahinnake kõrgema auto eeliseid linnas, tüüpilistel talvedel kui on lund siis ilmselgelt ei ole kõrvaltänavad prioriteet,mis aga ei tähenda, et neid kohe vaaludesse ja roobastesse ei sõidetaks. Ja siis need madalapõhjalised sõiduautod (olgu siis kasvõi 2 põlvkonna Octavia) sibavad keset tänavad ja ongi vsjoo, samas kui mina näiteks lihtsa esiveolise misiganes kõrgema pilliga (olgu kasvõi Pesukas 2008) saan siblida ka nende vaalude ja vallide peal. Ja seda mitte kuskil agulis või võpsiku vahel, seda muide Kristiines ärimajade piirkonnas kus niimoodi vudivad sajad autod väikestel tänavatel päevas. Nelivedu muide tagab selle, et seal tänavast keegi libedaga ikka suurele teele normaalselt välja keerata suudaks. Ja mida põdeda neid tänapäevaseid süsteme, nagunii nad on enamik ajast ühe telje põhised. Ehk siis jällegi elu pole nii must ja valge. Rav4 jurde tulles siis pakun, et esimese põlvkonna kolme või viie ukseline on maastikul kindlasti väga okei, parem kui praegune pakun.
Nii 16. jaanuar 2018  17:12 Ebasobiv kommentaar
Kui ringi vaadata siis ega enam polegi ôigeid maastureid.Vanad pajertikud,patroolikud on loodusega üheks saanud ja uuemad ei kannata maastikku.No G mersu veel on aga kui hôuad selle liisida siis metsa teda viia ei julgeks.
v_ 16. jaanuar 2018  19:17 Ebasobiv kommentaar
Omal kogemus 2017 RAV 4 hübriidi ja Skoda Kodiaq 2.0TDI. Kodiaq tundub ikka kõvasti tänapäevasem riistapuu. DSG kast on käigukastide lagi kuhu RAV4 oma kõrgetel pööretel piniseva variaatoriga asja ei ole. Istmed sõltuvad varustustasemest. Skodal on neid istmeid mitmeid sorte mida on võimalik valida. Istmete üle kiun näitab ilmselt isikute väikest silmaringi, sest Skodadel on uue auto puhul võimalik valida omale sobivad istmed. RAV4 puhul jah on lisade valik rohkem piiratud. Skodat on võimalik oluliselt rohkem komplekteerida.
just, just 16. jaanuar 2018  20:23 Ebasobiv kommentaar
skodat on võimalik ka peale ostu komplekteerida nii müra kui ka heli poolelt.
. 16. jaanuar 2018  20:24 Ebasobiv kommentaar
Kodiaq oma 1.4 mikromootoritega võib ainule võib ainult naistele meeldida, nende kõrval on 2.0 RAV4 sportauto
wigur 16. jaanuar 2018  20:42 Ebasobiv kommentaar
Emm... Kodiaqil 1.4TSI millel 110kW ja 250Nm@1400-4000RPM. RAV4 peal 2.0 Valvematic millel 112kW ja 196Nm@4000RPM. Toyota hübriidi ma ei võrdleks.
Trrr küll 16. jaanuar 2018  21:24 Ebasobiv kommentaar
Mida te seletate oma väändega, nagu see oleks kõik. Võrdle massi. Teiseks panna kõrvuti bena või diisel sama kw, bena võidab ära väiksema väändega. Lisaks suuremal kiirusel suurem mootor tarbib vähem kütet, peab vähem tööd tegema. Mõttetud need võrri 1.4 mootorid, 150-200k ja kapremonti.
Tgr 17. jaanuar 2018  02:42 Ebasobiv kommentaar
Te olete hulluks läinud. Nii jäätegi vaidlema. Maitse asi. Ühele ema teisele tütar. Ei taha õli tulle valada aga kodumaa on tütar : dss
Tgr 17. jaanuar 2018  02:44 Ebasobiv kommentaar
Krdi aut.spelling kodiaq st.
hind sellel proovikal 19. jaanuar 2018  11:31 Ebasobiv kommentaar
mõni eur vähem kui 35´000.-
to Heh 20. jaanuar 2018  13:14 Ebasobiv kommentaar
Mine proovi Hyundai KONA, mõnusalt väike, aga 1,6 turbo 1777 hj + 7dct + awd, numbrite järgi o...100 km/h on 7,9 sek. Järgmisel nädalal pidi proovikas olema tallinnas numbrites, ootan juba
Niisama 21. jaanuar 2018  08:13 Ebasobiv kommentaar
Häreased! Millest me siin räägime? Kõik need Karoqid, Kodiaqid, RAV 4, Tuscon, Forresterid, CRV-d jne on ikkagi sisult säästulinnamaasturid. Sõiduomadustelt teedel ei küündi nad mitte ükski säästu väikekeskklassi samade brändide tasemele ligilähedaseltki. Las need autod olla. Mul endal rahakott ei kannata osta ühtegi uut mittesäästu autot aga ega see ei too mugava auto latti alla poole. Mingit Karoqi pole mõtet minna üldse proovimagi. Kui tundub, et praktilise poole pealt sobib ja raha rohkemaks ei taha panna, siis osta ära ja käib kah. Mida siin analüüsida ja proovisõidutada.
Anton Sool 5. veebruar 2018  15:30 Ebasobiv kommentaar
Kõik need autode ülevaatused on ühte auku. Need on sisuliselt reklaamihõnguline meelelahutus. Teravaid kriitikanooli automüüjatega heade suhete hoidmiseks ei lasta. Ja mida annab autost teada kellegi subjektiivne arvamus? Teine inimene võib roolis hoopis teisiti autot tunnetada kui ajakirjanik. Ja tegelik auto pale tuleb välja alles pikema katsetamisega erinevates olukordades ja ilmadega. Mudelina on arusaamatu. Hind on normaalse varustusega kosmiline, pagasile ruum nadi. Nelikveo vastupidavuses ja praktilisuses võib sügavalt kahelda. Veidi kallim ja palju suurem Kodiaq on selgelt asisem.
marek 16. veebruar 2018  10:45 Ebasobiv kommentaar
Proovitud ära mitmed linnamaasturid. Sest oli soov vahetada olemasolev auto välja.
Proovitud sai RAV4, Grandland X, Qashqai, Ateca, T-Roc, karoq.
Et oleks nii Saksa kui Jaapani toodangut.
Minu valikuks sai Karoq.
Mils puutub müatasemesse siis on üsna sarnased, parem oli vast T-Roc.
Grandland: pakutakse väikese võimsusega bensiinimootorit, valikus 1,2 TSI ja edasi diisel 1,6 (( kw mis minu arvates on siiki ka väike võimsus suurre auto kohta. Lisaks siiski kipud hind minema eest kui soovid mõistlikku versiooni.
Qashqaoi, RAV 4: midagi teha ei ole, ei meeldi disain esimesena. See on muidugi maitseeelistustes kinni aga selleks ongi erinevad autotootjad. Mulle meedlib konservatiivsem autodisain. RAV4 baashind on alates ca 23000 ning selle raha eest sain ikka päris korralikult varustusest punnis Karoqi - uskuge või mitte kuid karoqi letihinnast oli võimalik üsna korralikult hinda alla saada vaatamata sellele, et see on alles meil müügile jõudnud.
Ateca: vahva auto. Kui panna kõrvale aga Karoqi hinnakiri siis leiame et Style aste 1,4 ja 110 kw mootirga hind algab 23000. Selge võit siin Karoqile.
T-Roc: huvitav ja omapärane auto, minu arvates parima disainiga nimetatutest. Kuid kahjuks on ees hinnapiir ning varustuses mis sai võetud tellitud karoqile ei oleks rahakott kohe kuidagi vastu pidanud. Ok, muidugi on VW kvaliteetsem jne mis iganes kuid paraku tuleb teha valikuid. Samas, ruumikuses teeb Karoq T-Roc-le silmad ette selgelt. See on mu jaoks ka oluline.

Ühesõnaga, mingi lõhike ülevaade minu mõtetest.

Kokkuvõttes, määrab rahakott, määrab disainieelistus. Tehniliselt usun on auto üsna võrdsed.
Lõpuks jäigi valikusse Karoq ja Qashqai ning selle juures saigi otsustavaks minu konservatiivse disaini eelistus.
Karoq on mu jaoks täpselt paraja suurusega, varustusega, ruumilahendusega, hinnaga. Küll aga valisin kindlasti manuaali enda jaoks. Sellega olen nõus, et DSG on probleemide aldis siiski. Olen pidanud ca 7-8 aastat vana autot 6-se DSG-ga ning ka tuutuut autot 7-se DSG-ga. Ausalt, mõlemaga nedega olid probleemid. Uuel autol vahetati mehhatroonika plokk 62000 pealt.
Nende vahe ka veel see, et kuuene on kiire, regaaerib juhi soovidele. seitsmene on ikka tegelikult palju uimasemaks tehtud. Kohati lausa häiriv teatud olukordades (mitte kogu aeg kuid teatud situatsioonid).

Igaksüks leiab endale sobiva ja melepärase auto!
Nimi :
Kommentaar :
 
 

VEEL UUDISEID

Tehnika TV - iPhone 11

Tehnika TV - iPhone 11(2)

Loomulikult teeb iPhone 11 väga ilusaid pilte ja on üldse äge telefon, aga. Mis on need agad ja palju neid on, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Volvo XC90 T8 Twin Engine

Motors24 proovisõit - Volvo XC90 T8 Twin Engine(13)

Volvo XC90 teine põlvkond oli esimene "uue ajastu" Volvo, mis sai kohe vägagi populaarseks ning pälvis kiirelt ka kena portsu erinevaid auhindasid. Paraku, nagu esimeste vasikatega ikka, olid ka uuel XC90-l ...

Tehnika TV - Sony Xperia 5

Tehnika TV - Sony Xperia 5

Sony on tagasi uue ja sileda telefoniga, millega saab muuhulgas filmida nii nagu kinokaameratega. Kuidas see päriselt õnnestub, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Mercedes-Benz V-klass

Motors24 proovisõit - Mercedes-Benz V-klass(11)

V-klass sai hiljutise mudeliuuenduse käigus ühe väga olulise täienduse, mis muutis selle bussi palju paremaks. Mis see täpsemalt on, selgub saatest.  Proovisõiduauto tehnilised andmed (Mercedes-Benz V ...

E-liikurite hooaja lõputreff "Electrified"

E-liikurite hooaja lõputreff "Electrified"(2)

Kui sinu liikumisvahendite hulka kuulub elektritõuks, elektriratas, elektrirula, üherattaline, Onewheel või mistahes muu personaalne elektriliikur, oled oma (e-)sõbraga väga oodatud e-liikurite hooaja ...

Tehnika TV - Samsung Galaxy Note10+

Tehnika TV - Samsung Galaxy Note10+(3)

Laupäeval 12. oktoobril kell 12 on kõik elektriliikurite omanikud oodatud siia üritusele.  Aga miks tuleb Samsung Galaxy Note 10 asemel osta Samsung Galaxy Note 10+, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Ford Ranger Wildtrak

Motors24 proovisõit - Ford Ranger Wildtrak(29)

Ford Ranger on VW Amaroki kõrval üks kastikatest, mis on saadaval ka vägagi edevas varustuses ning mida võib julgelt nimetada ka elustiiliautoks. Aga käesoleva mudeliuuenduse kõige suurem uudis on hoopis selle ...

 
Tehnika TV - Insta360 Evo ja One X minikaamerad

Tehnika TV - Insta360 Evo ja One X minikaamerad(2)

Tänases saates selgub muuhulgas, miks droone enam vaja pole ja kuidas 360 kraadi ulatuses nägevast Insta360 One X-st kiirelt Insta180 One X teha.

Motors24 proovisõit - Porsche 718 Cayman GTS

Motors24 proovisõit - Porsche 718 Cayman GTS(3)

Kuna "pisikesi" Porschesid ehk Caymani ja Boxsterit nimetatakse rahvasuus vahel ka säästu-Porschedeks, siis otsustasime välja uurida, et kuidas siis lood tegelikult on. Fakt on see, et hinnapoolest on Cayman ...

Tehnika TV - GPad Svan elektritõuks

Tehnika TV - GPad Svan elektritõuks

Lõpuks on Ninebot ES1 saanud endale kodumaise konkurendi. Kas konkurent on ilusam või aeglasem, selgub saatest. Muuhulgas uurisime ka möödakäijatelt, mida nad üleüldse elektritõuksidest arvavad.

Motors24 proovisõit - Škoda Scala

Motors24 proovisõit - Škoda Scala(21)

Kuigi uued Škoda mudelid saavad pea alati kiidusõnu, on nende tooteportfellis senimaani olnud ka üks igatpidi märkamatu Rapid. Nüüd on otsustanud Škoda ka selle segmendi käsile võtta, tuues turule uue Scala, ...

Tehnika TV - Onewheel

Tehnika TV - Onewheel

Lõpuks on saatesse jõudnud üherattaline rula nimega Onewheel. Millele Kaspar proovib peale astuda, aga Glenile tuleb hoopis pisar silma – miks, selgub saatest. 

Motors24 proovisõit - Renault Megane R.S. Trophy

Motors24 proovisõit - Renault Megane R.S. Trophy

Megane R.S on saanud veel võimsamaks ja kiiremaks ning lisanime Trophy - ikka selleks, et Honda Civic Type R-iga veel jõulisemalt rinda pista.  Trophy tähendab ka seda, et see 1.8-liitrine mootor sai ...

Xtra Motors - Mercedes-Benz Star Experience 2019

Xtra Motors - Mercedes-Benz Star Experience 2019

Silberauto ja Mercedes-Benz korraldasid ka sellel aastal proovisõidupäeva, mis kandis nime Mercedes-Benz Star Experience. Nagu heaks tavaks saanud, siis oli proovimiseks nii AMG mudelid ringrajal kui ka muudki ...

 
Tehnika TV - IFA 2019

Tehnika TV - IFA 2019(5)

Täna saab läbi järjekordne IFA ja Glen on järjekordselt Berliinist tagasi asjade ja juttudega.

Motors24 proovisõit - Seat Tarraco

Motors24 proovisõit - Seat Tarraco(20)

Tarraco on esimene linnadžiip Seati valikus, millel saab näha autotootja värsket disainikeelt ning millel on valikus ka 7 istekohta.  Proovisõiduauto tehnilised andmed (Seat Tarraco 2,0 TSI ...

Tehnika TV - Citycoco elektriroller

Tehnika TV - Citycoco elektriroller(1)

E-roller andis meile proovimiseks ühe paksurattalise elektriliikuri, millel nimeks Citycoco CP-1. Kuidas proovimine läks, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Porsche Cayenne Turbo Coupé

Motors24 proovisõit - Porsche Cayenne Turbo Coupé(14)

Kaspar on senimaani alati rääkinud, et Porsche Cayenne on üks kõige parem linnadžiip. Aga paraku pidi ta oma arvamust hiljuti muutma, sest tegelikult on üks teine džiip veel parem kui Cayenne..    ...

Truck Motors - uus Mercedes-Benz Actros

Truck Motors - uus Mercedes-Benz Actros(1)

Uue Actrose suurimaks väliseks uuenduseks on kindlasti suurte küljepeeglite kadumine ning nende asendamine kaamerate ja ekraanidega. Aga see pole sugugi ainus uuendus, sest auto on saanud ka palju targemaks ja ...

Bike Motors - Honda Gold Wing Tour DCT

Bike Motors - Honda Gold Wing Tour DCT(5)

Honda "kaherattaline auto" on nüüd väiksem ja kiirem. Aga kas ka parem?

Tehnika TV - Sony ja Sennheiser

Tehnika TV - Sony ja Sennheiser

Vaatamata kilomeetripikkustele nimedele, on tuliuued Sony WF-1000XM3 ja vähem-uued Sennheiser Momentum True Wireless väga miniatuursed kõrvaklapid ehk moodsalt väljendudes nuppkuularid. Sony on neisse ...

 
Motors24 proovisõit - Jeep Wrangler

Motors24 proovisõit - Jeep Wrangler(1)

Jeep Wrangler on üks legendaarne maastikuauto, mis on tuntud oma heade maastikuomaduste, aga ka kohati robustsevõitu sõiduomaduste poolest. Uus mudel on nüüd küll väidetavalt oluliselt kasutajasõbralikum, aga ...

Truck Motors - Scania Driver Competition 2019 finaal

Truck Motors - Scania Driver Competition 2019 finaal

Risto, kes armastab aeg-ajalt veokijuhtide võistlustel käia, osales ka sel kevadel Scania Eesti poolt korraldataval Scania Driver Competitionil. Seal läks tal seekord aga suisa nii hästi, et Eesti esinumbrina ...

Tehnika TV - GPad Evo Max ja GPad Blade rulad

Tehnika TV - GPad Evo Max ja GPad Blade rulad

GPad on valmis saanud kaks uut rula, millest üks on kiire ja teine on ilus. Kui kiire ja kui ilus, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Volvo S60 T5

Motors24 proovisõit - Volvo S60 T5(15)

Volvo sõnul on S60 puhul tegemist eelkõige juhile orienteeritud autoga. Ja see on ilmselge vihje, et kuulsale Saksa kolmikule on proovitud taaskord konkurenti luua.  Nagu tavaks saanud - 2-liitrine ...

Tehnika TV - Google Pixel 3a ja 3a XL

Tehnika TV - Google Pixel 3a ja 3a XL(1)

Google Pixel 3 ja 3 XL olid, või õigemini on väga head nutitelefonid. Aga mitte just liiga odavad. Seda viga proovis Google parandada a-nimeliste säästuversioonidega. Kui hästi see õnnestus, selgub saatest.

Tehnika TV - Honda Super Cub

Tehnika TV - Honda Super Cub(3)

Rohkem kui sada miljonit inimest on otsustanud, et just see kaherattaline liikur on nende jaoks parim. Kas nad tegid ka hea otsuse, võib selguda saatest.

Motors24 proovisõit - Porsche 911 Carrera 4S

Motors24 proovisõit - Porsche 911 Carrera 4S(16)

See võib tunduda küll uskumatuna, aga Posche on oma raudvara ehk 911 suutnud veel paremaks autoks teha. Ja muide - see ei ole mitte mingisugune facelift, vaid tegu on täiesti uue autoga. Kuju kõlab ...

 
Xtra Motors - 3 ägedat autot ringrajal

Xtra Motors - 3 ägedat autot ringrajal

Mazda MX-5, Renault Clio R.S. Trophy ja Kia Proceed GT-l tunduvad esmapilgul täiesti erinevate autodena - meie aga viisime need kõik kolm auto24ringile ja leidsime neil siiski mitmeid ühiseid jooni. Millised ...

Tehnika TV - Tollised Canonid

Tehnika TV - Tollised Canonid

Peale mõningat pausi on Canon otsustanud üllitada korraga kaks pisikest ühetollise sensoriga kaamerat G5 X Mark II ja G7 X Mark III, mis peaksid lähiajal müügile jõudma. Miks neist on põhjust rääkida, selgub ...

Tehnika TV - FlyKly

Tehnika TV - FlyKly(2)

Milline on ilma ühegi juhtmeta elektriratas ning mis vahe on rattal ja rattal, selgub saatest.

Bike Motors - Honda Monkey Z125M

Bike Motors - Honda Monkey Z125M(3)

Kuidas sobitub kuuekümnendatest alguse saanud minimotikas tänase päevaga, selgub saatest.

Tehnika TV - Bolt vs CityBee tõukerattarent

Tehnika TV - Bolt vs CityBee tõukerattarent(3)

Kui hästi või halvasti laabub asjatundmatutel turistidel elektritõukside laenutamine, selgub saatest.

Eesti meeskond läheb Amsterdam-Budapest retrorallile

Eesti meeskond läheb Amsterdam-Budapest retrorallile

Budapesti ralli (The Budapest Rally) on Amsterdamist, Brüsselist, Lyonist ja Pariisist algav ning mööda maalilisi teid läbi Euroopa kulgev retroralli, mille lõpp-punktiks on Budapest. Teadaolevalt ainuke ...

Xtra Motors - BMW M Town

Xtra Motors - BMW M Town(1)

Ühel kuumal suvepäeval kutsuti meid külla BMW M-linna. Kus asub M-Town ja mis seal täpsemalt toimus, näed juba videost. 

 
Racing Motors - Andres Arnoveri Ford Mustang

Racing Motors - Andres Arnoveri Ford Mustang

Kui me Andresel eelmisel korral külas käisime, oli see sinine Mustang tema jaoks nii uus asi, et ta polnud sellega isegi veel kordagi rajale sõitma jõudnud. Seega nüüd uurimegi Andreselt, et kuidas olid uue ...

Tehnika TV - DJI Osmo Action

Tehnika TV - DJI Osmo Action

Kas Osmo Action lendab paremini kui GoPro Karma, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Toyota RAV4

Motors24 proovisõit - Toyota RAV4(46)

Kui esimese põlvkonna RAV4 puhul oli tegu kompaktse linnadžiibiga, siis tänaseks on auto pikkusele lisandunud pea pool meetrit ning tegu on ühe igati suure ja mahuka pereautoga.  Nagu Toyotadel kombeks ...

Tehnika TV - Scott ja Cube

Tehnika TV - Scott ja Cube(2)

Täna on teemaks elektrilised jalgrattad ehk pedelecid. Kas elektriline maastikuratas on hea mõte ja miks on Boschi keskjooksumootor parem rummusisesest, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Lexus UX 250h

Motors24 proovisõit - Lexus UX 250h(4)

Lexuse tootevalikust on senimaani puudunud väike linnadžiip. Nüüdseks on see viga parandatud ning uus väikeauto kannab nime UX. Ja loomulikult, nagu Lexusele kohane, on see auto saadaval ka hübriidina.  ...

Motors24 proovisõit - Porsche Super traktor

Motors24 proovisõit - Porsche Super traktor

Kevadel, samaaegselt Porsche 992 Eesti esitlusega, sai Porsche Eesti töökojas valmis ka üks põnev Porsche nime kandev neljarattaline, mis aga pole sugugi sportauto ja kannab nime Porsche-Diesel Super 308N. 

Tehnika TV - Nokia 9 Pureview

Tehnika TV - Nokia 9 Pureview

Aastad mööduvad, aga Pureview jääb. Kuidas need aastad Nokia ambitsioonikale supertelefonile on mõjunud, selgub saatest.

 
Dr. Dip – Auto dip ja iluteenused, 2. osa

Dr. Dip – Auto dip ja iluteenused, 2. osa(2)

Jätkame "ilusalongi" juttudega ning oleme külas Dr. Dipil, kus Kaspari Mercedes on läbimas põhjalikku noorenduskuuri ning vaatame, milline siis näeb välja auto 4 päeva hiljem. 

Motors24 proovisõit - Audi e-tron

Motors24 proovisõit - Audi e-tron(14)

Elektriautod muutuvad üha sarnasemaks "tavaliste" autodega - seda võib öelda nii Jaguar I-Pace'i kui ka Nissan Leafi teine generatsiooni kohta. Järgmise sammu on teinud Audi, kelle uus elektriline e-tron näeb ...

Dr. Dip – Auto dip ja iluteenused, 1. osa

Dr. Dip – Auto dip ja iluteenused, 1. osa

Seekord sõidab Kaspar oma autoga otse "ilusalongi", mil nimeks Dr. Dip. Aga enne iluprotseduuridega alustamist räägime ka plastidipist ning vesiprindist, millega on võimalik lihtsasti oma autot omanäolisemaks ...

Tehnika TV - Elektrilised tõukerattad, 2.osa

Tehnika TV - Elektrilised tõukerattad, 2.osa(2)

Täna on vaatluse all neli kõikide miilide tõuksi – GPad Joyride, Minimotors Speedway IV, Inokim OX ja Minimotors Dualtron Ultra. Kas mäkketõusu võidab innukas spordimees jalgrattal või vastupidi, selgub ...

Motors24 proovisõit - Mazda 3

Motors24 proovisõit - Mazda 3(22)

Uus Mazda 3 on hetkel üks kõige ilusama välisdisainiga Jaapani luukpärasid - ja lisaks sellele on ka auto sees leiduv materjalivalik vägagi kvaliteetne. Mazda jätkab endiselt vabalthingavate ...

Tehnika TV - Elektrilised tõukerattad, 1. osa

Tehnika TV - Elektrilised tõukerattad, 1. osa(4)

Täna on vaatluse all neli viimase miili tõuksi – GPad Lite Max, Ninebot ES1, Xiaomi M365 ja e-TWOW Eco. Kui kiiresti saab nendega mäest üles sõita, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Mercedes-Benz GLE 300d

Motors24 proovisõit - Mercedes-Benz GLE 300d(5)

Täna astub meie kaamerate ette näitleja ja naljamees Märt Avandi, kes on juba aastaid tegelenud ka heategevusliku Pardiralli korraldamisega. Kuidas aga on selle kõigega seotud Ott Tänak ning mida arvab Märt ...

 
Tehnika TV - Huawei P30 Lite

Tehnika TV - Huawei P30 Lite(1)

Huawei telefonid võivad ju olla head ja ilusad, aga kas neid üldse tohib enam osta, selgub saatest.