MOTORS24 TV

Bike Motors - Honda Monkey Z125M

Bike Motors - Honda Monkey Z125M

Kuidas sobitub kuuekümnendatest alguse saanud minimotikas tänase päevaga, selgub saatest.

MEELELAHUTUS

Eesti meeskond läheb Amsterdam-Budapest retrorallile

Eesti meeskond läheb Amsterdam-Budapest retrorallile

Budapesti ralli (The Budapest Rally) on Amsterdamist, Brüsselist, Lyonist ja Pariisist algav ning mööda maalilisi teid läbi Euroopa kulgev retroralli, mille lõpp-punktiks on Budapest. Teadaolevalt ainuke ...

TEHNIKA TV

Tehnika TV - Bolt vs CityBee tõukerattarent

Tehnika TV - Bolt vs CityBee tõukerattarent (3)

Kui hästi või halvasti laabub asjatundmatutel turistidel elektritõukside laenutamine, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Peugeot 508

Viimastel aastatel on muutunud väga populaarseks suure tagaluugiga sedaanid, mis sageli proovivad ka premium-autode segmendist väikest tükikest noolida. Üks selline üllataja on ka Peugeot', kes on oma kunagise ...

KOMMENTAARID (46)

auto24 7. jaanuar 2019  15:10 Ebasobiv kommentaar
Vaevalt X5 sama tagaiste asend on nagu sellel Peugo 508. Pigem mõeldi X6!?
das auto 7. jaanuar 2019  15:34 Ebasobiv kommentaar
Sedaankupee kui selline hakkas levima juba rohkem kui 10 a tagasi. Näiteks 1gen Passat CC oli V6 bensuka ja DSG-kasti ning neljaveolisena nagu metsik loom: 5,6sekiga sajani. Aga mis on selle pesukoti vastav näitaja reaalsuses tänase lumise/jäise ilmaga? Igaljuhul oluliselt nõrgem. Aga kahjuks jah siin videos räägitakse vaid teoreetilisi numbreid.
xcp 7. jaanuar 2019  15:45 Ebasobiv kommentaar
õudne käkk igas mõttes! sama põhimõte nagu stinger,kuid stinger täielik iludus sellise koletise kõrval,prantslastel alati olnud kole maitsemeel autode suhtes...
indrek 7. jaanuar 2019  19:39 Ebasobiv kommentaar
Elusuuruses pole väljanägemisel vigagi,ilmselgelt on prantslased sedaani ja universaali kaduvaks nähtuseks tembeldanud ,ilmselt enamus müüdavaid on kõrgema isteasendiga linnamaasturid või väikeautod.Rihitakse ostjale kes hindab teistsugust väliskuju,kas suund õige näitab aeg.Kui hind ei sobi või välimus ei meeldi tuleb sobivamat autot vaadata,kümne aasta vanuseid volkse ja toyotasid on jalada segada,hinnad soodsad .Mulle ei sobi selline madal auto kuna sissesaamisega probleeme.Täitsa kena auto ,igal juhul eristub tublisti nii ühest seaninaga jaapani autost kui ka sakslastest.
Zx300 7. jaanuar 2019  20:00 Ebasobiv kommentaar
Optima, Superb, Insignia (just selles järjestuses) on tollest uuest 508-st paremad masinad kõik.
Iseenesest kahju, et suurest haibist tuli välja kõigest klassi keskpärane masin, kui sedagi. Ootasin Peugeot'lt enamat. Hinnalt-garantiilt on Kia täna parim, sõiduomadustelt on Superb ja Insignia 508-st selgelt üle, isegi Mazda 6 on selles vallas parem.
Prantsuse siseturul saab ta kahtlemata populaarseks, aga sellest üksi jääb väheks.
digi-digi-digi 7. jaanuar 2019  21:21 Ebasobiv kommentaar
PlayStation generatsiooni auto: 1. rool on "übervinge" nurgeline ja noortepärane 2. kliima- jpm funktsioonid on touchscreeni sisse ära peidetud 3. juht peab olema harjunud et kohe ei juhtu midagi vaid peale igat vajutamist on jälle vaja oodata paar hetke - loading... -
Klaabu trussikud 7. jaanuar 2019  21:32 Ebasobiv kommentaar
Mäletan, kui viiene bemm e60 aastal 2003 välja tuli, siis enamus röökis teemal, et elurõve bemm, et viimane klassikaline bemm jäi kas e34 või e39 disaini. Nüüd, kus e60 on 16 aastat vana, leidub seda iga nurga peal, nagu igat teist eelkäijat. Kindlasti neid omavad/omanud ka kunagised röökijad. Nüüd, kui hind kõigile sobiv, siis nagu kõlbab. Sama lugu on paljude teiste uute autodega, mida maha tehakse, kuid teatud vanuses ja hinnas juba kõlbab küll ja keegi ei ohi!
uk 7. jaanuar 2019  21:35 Ebasobiv kommentaar
Tagant meenutab vanemat Honda Accordi :D
uk 7. jaanuar 2019  21:38 Ebasobiv kommentaar
Lisaks veel see, et telefoni sõiduajal näppida ei või, aga auto enda keerulisemaid puutetundlike ekraane võib näppida.
salatsemine? 7. jaanuar 2019  22:06 Ebasobiv kommentaar
miks saatejuht ei ütle et hübriid on ka tulemas ?
heh 7. jaanuar 2019  22:58 Ebasobiv kommentaar
Ma võiks ka oma parameetrid ette laduda ja selle põhjal väita, et kui see auto ei sobi minu mõõtudega siis on see auto mõttetu , aga ma piirdun ütlemisega et see ei sobi mulle aga kindlasti kellelegi sobib hästi.
Tegelikult mulle on koguaeg meeldinud sellised autod ,mis on autona huvitavad ja ei pea praktilisi väärtusi alati eesrinnas presenteerima .Kuna ka pere teab mis suur pole siis mind ei huvita Superbi jalaruum tagapingil (muide suurem salong, kauem läheb soojaks ).
Ja jumal tänatud, et et meil liigub ringi Giuliaid, uusi Pesukaid, isegi uuendatud Mazda 6 on täitsa tegus rääkimata linnakast cx 5, kahjuks Euroopa turule ülipalju näiteid jagada pole. Premium klassis õnneks on Mersu järel ka Audi ree peale saamas jaautod on nägusad A7 või A5 on ehe näide kuidas võib luukpära ka premiumklassis normaalne välja näha samas Bemul need GT mudelid just kõige ägedamad välja ei kukkunud.
digi.digile. 8. jaanuar 2019  08:57 Ebasobiv kommentaar
Kas ise sõidad veel 20 aastat vana sakslasega, et muudkui pead kliimat reguleerima? Mul on küll aastaringselt 22c peal ja see on ju automaatne- pole veel seda pidanud reguleerima, eriti veel sõidu ajal... Esiklaasile puhumine ja tagaklaasi ja peegli soojenduse nupud on eraldi väljas. Vähem jauramist ja loogilist mõtlemist!
Ain 8. jaanuar 2019  09:15 Ebasobiv kommentaar
Rõõm on näha, et mõni autotootja näeb vaeva ka disainiga. Just disaini poolt on kõikjal selle auto puhul kõrgelt hinnatud. Seega inimesed, kes väidavad, et tegemist on koleda autoga, on tegelikkuses ise puuduliku maitsemeelega. Kuid õnneks on neile välja mõeldud VW perekond ja Toyotad, mis ka kõige ilmetuma maitsega inimesi rõõmustavad. Praktilisuse ja kasutusmugavuse kohapealt oodanuks siiski enamat. Eks see ongi disaintoode ja ilusa välimuse arvelt peab mujal lõivu maksma. Igatahes hetkel on üks valikuvariante tulevikuks.
Digi 8. jaanuar 2019  11:13 Ebasobiv kommentaar
Äkki kaotame kojamehe kangi ka ära ja funktsioonid leiaks ekraanimenüüst. Noh vihmasensor ju automaatselt toimetab. Võib olla mõne arvates pole vaja ise näppida, et jube äge oleks siis!
Gulia 8. jaanuar 2019  13:00 Ebasobiv kommentaar
30+ k eest Peugeot osta? Peab ikka kõrgelt ja õnnetult kukkunud olema!!! Viimane Peugeot mida osta oli 205 GTi. Aga noh, eks igale lollile midagi.
crist 8. jaanuar 2019  16:27 Ebasobiv kommentaar
Sai ka esinduses selles sees istutud ja nuppe näpitud. Jube tilluke ikka seest tõesti. Muidu välimusel ja sisemuse koostekvaliteedil pole viga. Kindlasti ei sobi see masin küll Eesti kliimasse - ukseklaasid ilma raamita ning kui ukse lahti teed, läheb klaas paar senti alla ja kinni pannes tagasi üles. Talvel ilmselt kauaks neid elektriakende mootoreid ei ole ja igal hommikul ei pääsegi ehk autossegi kui õhtul +2 ja hommikul -2... Vanadel Subarutel küll klaas alla ei jooksnud ukse avamisel... Ja muidugi müstiline hind... Pesukott ju... P.S. Ma pole kindlasti pesukottide vastu - maja ees neid mul 2 tükki 407 ja 607 - küll vanad, aga suht väikeste läbisõitudega, mistõttu ka siiani kenasti vastu pidanud. Omamise põhjus: sisuliselt jalgratta hind soetamisel ja madalad pidamiskulud. :-) Niiet tasub aastat 3 oodata ja saabki praeguse "uue" 508 alla 10000 euri kätte :-)
Onu 8. jaanuar 2019  18:35 Ebasobiv kommentaar
Jeerum jeerum, krt Sierra on kah parem. Ainult see öövaatlus oleks võinud kah seal olla :) ja veel tagavedu, olid ajad :)
To Onu 8. jaanuar 2019  21:06 Ebasobiv kommentaar
Kui kiirendust vaadata siis Sierra RS Cosworth on kiirem. Hinna poolest vbl ka
Vol2 8. jaanuar 2019  21:08 Ebasobiv kommentaar
Väärtuse hoidmise poolest kindlasti cossy on parem
mida... 8. jaanuar 2019  23:36 Ebasobiv kommentaar
mind häirib see et autol on kõigest 1,6L mootor aga taha pannakse summutiotsad nagu oleks mingi suurem V6/V8 mootor
Nimi :
Kommentaar :
 
 

VEEL UUDISEID

Bike Motors - Honda Monkey Z125M

Bike Motors - Honda Monkey Z125M

Kuidas sobitub kuuekümnendatest alguse saanud minimotikas tänase päevaga, selgub saatest.

Tehnika TV - Bolt vs CityBee tõukerattarent

Tehnika TV - Bolt vs CityBee tõukerattarent (3)

Kui hästi või halvasti laabub asjatundmatutel turistidel elektritõukside laenutamine, selgub saatest.

Eesti meeskond läheb Amsterdam-Budapest retrorallile

Eesti meeskond läheb Amsterdam-Budapest retrorallile

Budapesti ralli (The Budapest Rally) on Amsterdamist, Brüsselist, Lyonist ja Pariisist algav ning mööda maalilisi teid läbi Euroopa kulgev retroralli, mille lõpp-punktiks on Budapest. Teadaolevalt ainuke ...

Xtra Motors - BMW M Town

Xtra Motors - BMW M Town

Ühel kuumal suvepäeval kutsuti meid külla BMW M-linna. Kus asub M-Town ja mis seal täpsemalt toimus, näed juba videost. 

Racing Motors - Andres Arnoveri Ford Mustang

Racing Motors - Andres Arnoveri Ford Mustang

Kui me Andresel eelmisel korral külas käisime, oli see sinine Mustang tema jaoks nii uus asi, et ta polnud sellega isegi veel kordagi rajale sõitma jõudnud. Seega nüüd uurimegi Andreselt, et kuidas olid uue ...

Tehnika TV - DJI Osmo Action

Tehnika TV - DJI Osmo Action

Kas Osmo Action lendab paremini kui GoPro Karma, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Toyota RAV4

Motors24 proovisõit - Toyota RAV4 (46)

Kui esimese põlvkonna RAV4 puhul oli tegu kompaktse linnadžiibiga, siis tänaseks on auto pikkusele lisandunud pea pool meetrit ning tegu on ühe igati suure ja mahuka pereautoga.  Nagu Toyotadel kombeks ...

 
Tehnika TV - Scott ja Cube

Tehnika TV - Scott ja Cube (2)

Täna on teemaks elektrilised jalgrattad ehk pedelecid. Kas elektriline maastikuratas on hea mõte ja miks on Boschi keskjooksumootor parem rummusisesest, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Lexus UX 250h

Motors24 proovisõit - Lexus UX 250h (4)

Lexuse tootevalikust on senimaani puudunud väike linnadžiip. Nüüdseks on see viga parandatud ning uus väikeauto kannab nime UX. Ja loomulikult, nagu Lexusele kohane, on see auto saadaval ka hübriidina.  ...

Motors24 proovisõit - Porsche Super traktor

Motors24 proovisõit - Porsche Super traktor

Kevadel, samaaegselt Porsche 992 Eesti esitlusega, sai Porsche Eesti töökojas valmis ka üks põnev Porsche nime kandev neljarattaline, mis aga pole sugugi sportauto ja kannab nime Porsche-Diesel Super 308N. 

Tehnika TV - Nokia 9 Pureview

Tehnika TV - Nokia 9 Pureview

Aastad mööduvad, aga Pureview jääb. Kuidas need aastad Nokia ambitsioonikale supertelefonile on mõjunud, selgub saatest.

Dr. Dip – Auto dip ja iluteenused, 2. osa

Dr. Dip – Auto dip ja iluteenused, 2. osa (1)

Jätkame "ilusalongi" juttudega ning oleme külas Dr. Dipil, kus Kaspari Mercedes on läbimas põhjalikku noorenduskuuri ning vaatame, milline siis näeb välja auto 4 päeva hiljem. 

Motors24 proovisõit - Audi e-tron

Motors24 proovisõit - Audi e-tron (14)

Elektriautod muutuvad üha sarnasemaks "tavaliste" autodega - seda võib öelda nii Jaguar I-Pace'i kui ka Nissan Leafi teine generatsiooni kohta. Järgmise sammu on teinud Audi, kelle uus elektriline e-tron näeb ...

Dr. Dip – Auto dip ja iluteenused, 1. osa

Dr. Dip – Auto dip ja iluteenused, 1. osa

Seekord sõidab Kaspar oma autoga otse "ilusalongi", mil nimeks Dr. Dip. Aga enne iluprotseduuridega alustamist räägime ka plastidipist ning vesiprindist, millega on võimalik lihtsasti oma autot omanäolisemaks ...

 
Tehnika TV - Elektrilised tõukerattad, 2.osa

Tehnika TV - Elektrilised tõukerattad, 2.osa (2)

Täna on vaatluse all neli kõikide miilide tõuksi – GPad Joyride, Minimotors Speedway IV, Inokim OX ja Minimotors Dualtron Ultra. Kas mäkketõusu võidab innukas spordimees jalgrattal või vastupidi, selgub ...

Motors24 proovisõit - Mazda 3

Motors24 proovisõit - Mazda 3 (22)

Uus Mazda 3 on hetkel üks kõige ilusama välisdisainiga Jaapani luukpärasid - ja lisaks sellele on ka auto sees leiduv materjalivalik vägagi kvaliteetne. Mazda jätkab endiselt vabalthingavate ...

Tehnika TV - Elektrilised tõukerattad, 1. osa

Tehnika TV - Elektrilised tõukerattad, 1. osa (4)

Täna on vaatluse all neli viimase miili tõuksi – GPad Lite Max, Ninebot ES1, Xiaomi M365 ja e-TWOW Eco. Kui kiiresti saab nendega mäest üles sõita, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Mercedes-Benz GLE 300d

Motors24 proovisõit - Mercedes-Benz GLE 300d (5)

Täna astub meie kaamerate ette näitleja ja naljamees Märt Avandi, kes on juba aastaid tegelenud ka heategevusliku Pardiralli korraldamisega. Kuidas aga on selle kõigega seotud Ott Tänak ning mida arvab Märt ...

Tehnika TV - Huawei P30 Lite

Tehnika TV - Huawei P30 Lite

Huawei telefonid võivad ju olla head ja ilusad, aga kas neid üldse tohib enam osta, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Land Rover Range Rover Evoque

Motors24 proovisõit - Land Rover Range Rover Evoque (7)

Kuna Evoque on algusest peale olnud pigem naistele mõeldud auto, siis kutsus Kaspar endale seekord appi hiljuti emaks saanud Getter Jaani, kellega koos nad asuvadki uut Evoque'i hindama. 

Tehnika TV - Canon EOS RP

Tehnika TV - Canon EOS RP

Miks võiks mobiili asemel teha mõned pildid fotoaparaadiga? Vastus selgub saatest.

 
Motors24 proovisõit - Porsche Cayenne S

Motors24 proovisõit - Porsche Cayenne S (4)

Porsche Cayenne on alati olnud juhitavuse poolest üks parimaid linnadžiipe. Ja nüüd, koos viimase mudeliuuendusega, on ta tõenäoliselt ka üks kõige ilusam linnadžiip.  Cayenne S tähendab 2,9-liitrise ...

Tehnika TV - iPad

Tehnika TV - iPad (4)

Kaspar presenteerib uut logo ja Glen on keerulises olukorras. Millises täpsemalt, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Subaru Forester e-Boxer

Motors24 proovisõit - Subaru Forester e-Boxer (17)

Uut Subaru Foresteri asjatundmatuma pilguga vaadates võib tunduda isegi, et auto on täpselt samasuguseks jäänud. Tegelikkus on aga see, et auto täiesti uus - alates selle platvormist kuni uue hübriidse ...

Tehnika TV - Nikon Coolpix P1000 ja Sony A6400

Tehnika TV - Nikon Coolpix P1000 ja Sony A6400 (5)

Täna vaatab Glen kilomeetri kauguselt Eesti lippu ja Kaspar autofookustab 0,02 sekundiga.

Motors24 proovisõit - Mercedes-AMG GT S

Motors24 proovisõit - Mercedes-AMG GT S (12)

Sportautosid, millel kapoti all üle 500 hobujõu, meie proovisõidurubriiki just liiga tihti ei sattu. Seda suurem aga oli rõõm võtta see 2015. mudeliaasta AMG GT S ning teha sellega väike proovisõit. Ja nagu ...

Tehnika TV - HTC Vive Focus

Tehnika TV - HTC Vive Focus

Olge hoiatatud – tänane saade sisaldab audiovisuaalset sisu, mis ei sobi alaealistele. Milline see sisu on, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Volkswagen Crafter

Motors24 proovisõit - Volkswagen Crafter (14)

Volkswageni kõige suuremad kaubikud ja bussid on viimase kahe põlvkonna jooksul kandnud Crafteri nime ning eelmise põlvkonna Crafter oli tegelikult hoopis Mercedes-Benz Sprinteri lähisugulane. Nüüd on ...

 
Tehnika TV - Huawei P30 Pro

Tehnika TV - Huawei P30 Pro (4)

Kokku 5 kaamerat ja täpselt 100 megapikslit. Ja 8,5 kordne optiline suum. Ja see pole veel kõik, sest Huawei uus superkaameratelefon näeb ka pimedas kohas. Mis seal näha on, selgub saates.

Motors24 proovisõit - Toyota Corolla

Motors24 proovisõit - Toyota Corolla (33)

Toyota Corolla on olnud läbi põlvkondade vaieldamatult väga populaarne auto. Seega on uuel Corollal vaja väga suured saapad täita ning lisaks peab ta suutma asendada ka puhkusele saadetud Avensist.  ...

Tehnika TV - Microsoft Surface Go

Tehnika TV - Microsoft Surface Go (4)

Lisaks iPadidele ja android-tahvlitele on Microsoftil pakkuda Surface. Miks peaks Surface Go-d eelistama teistele või vastupidi, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Nissan Navara Arctic Trucks AT32

Motors24 proovisõit - Nissan Navara Arctic Trucks AT32 (10)

Arctic Trucksi poolt ümber ehitatud Hiluxit oleme teile korra näidanud. Seekord on aga Arctic Trucksi meeskond võtnud ette kõige uuema Navara ning lisanud sinna 32-tollised rattad ning veel üht-teist ...

Truck Motors - Raskeveokid ja altenatiivkütused

Truck Motors - Raskeveokid ja altenatiivkütused (2)

Kui sõiduautode maailmas on hübriidajamid ja alternatiivkütused muutumas üha igapäevasemaks, siis raskeveokitega toimuvad kõik uuendused veidi aeglasemalt. Seega täna ongi teemaks raskeveokid, nende ...

Tehnika TV - Hyundai Kona Electric

Tehnika TV - Hyundai Kona Electric (9)

Kas Tartusse saab, pole enam aktuaalne küsimus. Nüüd tuleb küsida, kas elektriautod on valmis saanud.

Motors24 proovisõit - Ford EcoSport

Motors24 proovisõit - Ford EcoSport (9)

Paar aastat tagasi proovisime äsja Euroopasse jõudnud Ford EcoSporti ja toona ta meile väga head muljet ei jätnud. Nüüd on meil proovimiseks aga uuendatud EcoSport, mis on saanud ka juurde ST-Line paketi.  ...

 
Ott Tänaku filmile avaldati uus treiler

Ott Tänaku filmile avaldati uus treiler

"Ott Tänak - The Movie" uues treileris ütleb M-Spordi pealik Malcolm Wilson, et Ott on talle nii mõnedki hallid juuksekarvad tekitanud. Juba 11. aprillil kinodes esilinastuv film on ennekõike ühe keerulise ...

Tehnika TV - Google Pixel 3

Tehnika TV - Google Pixel 3

Google Pixel 3 on üllatus. Milline, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Cupra Ateca

Motors24 proovisõit - Cupra Ateca (44)

Seati Cupra-mudelid on juba mitmete aastate vältel pakkunud adrenaliinirikkaid sõiduemotsioone. Eelmise aasta lõpus aga teatas Seat, et Cuprast saab nüüd eraldiseisev automark, mille mudelirivisse hakkavad ...

Tehnika TV - Robootilised tolmuimejad, 2. osa

Tehnika TV - Robootilised tolmuimejad, 2. osa (3)

Täna hakkavad Dyson 360 Eye, iRobot Roomba i7+ ja Vorwerk Kobold VR300 päriselt imema. Kuidas see läheb, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Volvo V60 Cross Country

Motors24 proovisõit - Volvo V60 Cross Country (10)

Uute Volvode mudelirivi on taas täiendust saanud - sedapuhku on V60 saanud omale ümber plastikuringi, kõrgema kliirensi ja Cross Country nime. Proovisõiduauto tehnilised andmed: 

Tehnika TV - Robootilised tolmuimejad, 1. osa

Tehnika TV - Robootilised tolmuimejad, 1. osa (2)

Märtsikuu Digist saab lugeda pikemat lugu robotimuritest. Kolm neist võistlejatest – iRobot Roomba i7+, Vorwerk Kobold VR300 ja Dyson 360 Eye on tänases saates laual.

Motors24 proovisõit - Suzuki Jimny

Motors24 proovisõit - Suzuki Jimny (23)

Pisike Suzuki Jimny on läbi aastakümnete pakkunud sõidurõõmu inimestele, kellele meeldib väikese maasturiga metsavahel, mudaaukudes ja liivaluidetel ukerdada. Ja kuigi uus Jimny on täesti uus auto, millel on ...

 
Inbank ja auto24 tõid turule uuendusliku autovahetuslaenu

Inbank ja auto24 tõid turule uuendusliku autovahetuslaenu (6)

Inbank ja automüügiportaal auto24 pakuvad alates käesolevast nädalast Eesti laenuturul uudset 3-kuulise perioodiga autovahetuslaenu, mis annab autoostjale võimaluse endale uue sõiduki soetada juba enne ...

Tehnika TV - Samsung S10

Tehnika TV - Samsung S10 (2)

Sedapuhku on Samsungi uusi tippmobiile kolm – S10e, S10 ja S10 Plus. Aga millise neist ostma peaks?

Motors24 proovisõit - Lexus ES 300h

Motors24 proovisõit - Lexus ES 300h (41)

Lexus pole esiveolist ES-i varem Euroopa turul müünud. Aga nüüd, kui ka Toyota Camry on Euroopasse tagasi tulemas, otsustati ka Lexus ES Euroopasse müügile tuua. Ja uudis on ka see, et uus ES vahetab välja ...

Tallinna motomessil toimub põnev motosportlaste mõõduvõtt

Tallinna motomessil toimub põnev motosportlaste mõõduvõtt

Laupäeval, 9. märtsil peetakse Eesti Näituste messikeskuses toimuva motomessi Tallinn Motor Show raames Eesti motospordistaaride meelelahutuslik võistlus "Liivimaa parim ratsutaja", kus võistlevad enamiku ...

FOTOD. Tallinnas algas motomess

FOTOD. Tallinnas algas motomess

Fotod Tallinna motomessi pressihommikult ning esimestest tundidest. Tallinn Motor Show on Eesti Näituste messikeskuses Pirita teel avatud täna/reedel kella 18-ni, laupäeval kell 10-18 ja pühapäeval kell ...

Tehnika TV - Mobile World Congress 2019

Tehnika TV - Mobile World Congress 2019 (2)

Mobiilne maailmakongress MWC on taaskord läbi saanud. Mida toredat sellest meenutada, selgub saates.

Motors24 proovisõit - Citroën C5 Aircross

Motors24 proovisõit - Citroën C5 Aircross (10)

Kui enamus autotootjatest soovib valmistada võimalikult sportlikke ja hea juhitavusega autosid, siis Citroën on üks väheseid, kes ajab endiselt oma rida - nende omanäolise disainiga autod on alati pehmed ja ...

 
Eesti naised osalevad esmakordselt toimuval ülemaailmsel motonaiste sõidul

Eesti naised osalevad esmakordselt toimuval ülemaailmsel motonaiste sõidul

Esmakordselt ajaloos korraldavad naismootorratturid üle maailma ühissõidu Women Riders World Relay (WRWR), kus löövad kaasa ka Eesti naised. Tegemist on enam kui 50 riiki läbiva teatesõiduga. „2018. aasta ...