MOTORS24 TV

Tehnika TV - Robootilised tolmuimejad, 1. osa

Tehnika TV - Robootilised tolmuimejad, 1. osa (1)

Märtsikuu Digist saab lugeda pikemat lugu robotimuritest. Kolm neist võistlejatest – iRobot Roomba i7+, Vorwerk Kobold VR300 ja Dyson 360 Eye on tänases saates laual.

UUED MUDELID

Motors24 proovisõit - Suzuki Jimny

Motors24 proovisõit - Suzuki Jimny (17)

Pisike Suzuki Jimny on läbi aastakümnete pakkunud sõidurõõmu inimestele, kellele meeldib väikese maasturiga metsavahel, mudaaukudes ja liivaluidetel ukerdada. Ja kuigi uus Jimny on täesti uus auto, millel on ...

Motors24 proovisõit - Peugeot 508

Viimastel aastatel on muutunud väga populaarseks suure tagaluugiga sedaanid, mis sageli proovivad ka premium-autode segmendist väikest tükikest noolida. Üks selline üllataja on ka Peugeot', kes on oma kunagise ...

KOMMENTAARID (46)

auto24 7. jaanuar 2019  15:10 Ebasobiv kommentaar
Vaevalt X5 sama tagaiste asend on nagu sellel Peugo 508. Pigem mõeldi X6!?
das auto 7. jaanuar 2019  15:34 Ebasobiv kommentaar
Sedaankupee kui selline hakkas levima juba rohkem kui 10 a tagasi. Näiteks 1gen Passat CC oli V6 bensuka ja DSG-kasti ning neljaveolisena nagu metsik loom: 5,6sekiga sajani. Aga mis on selle pesukoti vastav näitaja reaalsuses tänase lumise/jäise ilmaga? Igaljuhul oluliselt nõrgem. Aga kahjuks jah siin videos räägitakse vaid teoreetilisi numbreid.
xcp 7. jaanuar 2019  15:45 Ebasobiv kommentaar
õudne käkk igas mõttes! sama põhimõte nagu stinger,kuid stinger täielik iludus sellise koletise kõrval,prantslastel alati olnud kole maitsemeel autode suhtes...
indrek 7. jaanuar 2019  19:39 Ebasobiv kommentaar
Elusuuruses pole väljanägemisel vigagi,ilmselgelt on prantslased sedaani ja universaali kaduvaks nähtuseks tembeldanud ,ilmselt enamus müüdavaid on kõrgema isteasendiga linnamaasturid või väikeautod.Rihitakse ostjale kes hindab teistsugust väliskuju,kas suund õige näitab aeg.Kui hind ei sobi või välimus ei meeldi tuleb sobivamat autot vaadata,kümne aasta vanuseid volkse ja toyotasid on jalada segada,hinnad soodsad .Mulle ei sobi selline madal auto kuna sissesaamisega probleeme.Täitsa kena auto ,igal juhul eristub tublisti nii ühest seaninaga jaapani autost kui ka sakslastest.
Zx300 7. jaanuar 2019  20:00 Ebasobiv kommentaar
Optima, Superb, Insignia (just selles järjestuses) on tollest uuest 508-st paremad masinad kõik.
Iseenesest kahju, et suurest haibist tuli välja kõigest klassi keskpärane masin, kui sedagi. Ootasin Peugeot'lt enamat. Hinnalt-garantiilt on Kia täna parim, sõiduomadustelt on Superb ja Insignia 508-st selgelt üle, isegi Mazda 6 on selles vallas parem.
Prantsuse siseturul saab ta kahtlemata populaarseks, aga sellest üksi jääb väheks.
digi-digi-digi 7. jaanuar 2019  21:21 Ebasobiv kommentaar
PlayStation generatsiooni auto: 1. rool on "übervinge" nurgeline ja noortepärane 2. kliima- jpm funktsioonid on touchscreeni sisse ära peidetud 3. juht peab olema harjunud et kohe ei juhtu midagi vaid peale igat vajutamist on jälle vaja oodata paar hetke - loading... -
Klaabu trussikud 7. jaanuar 2019  21:32 Ebasobiv kommentaar
Mäletan, kui viiene bemm e60 aastal 2003 välja tuli, siis enamus röökis teemal, et elurõve bemm, et viimane klassikaline bemm jäi kas e34 või e39 disaini. Nüüd, kus e60 on 16 aastat vana, leidub seda iga nurga peal, nagu igat teist eelkäijat. Kindlasti neid omavad/omanud ka kunagised röökijad. Nüüd, kui hind kõigile sobiv, siis nagu kõlbab. Sama lugu on paljude teiste uute autodega, mida maha tehakse, kuid teatud vanuses ja hinnas juba kõlbab küll ja keegi ei ohi!
uk 7. jaanuar 2019  21:35 Ebasobiv kommentaar
Tagant meenutab vanemat Honda Accordi :D
uk 7. jaanuar 2019  21:38 Ebasobiv kommentaar
Lisaks veel see, et telefoni sõiduajal näppida ei või, aga auto enda keerulisemaid puutetundlike ekraane võib näppida.
salatsemine? 7. jaanuar 2019  22:06 Ebasobiv kommentaar
miks saatejuht ei ütle et hübriid on ka tulemas ?
heh 7. jaanuar 2019  22:58 Ebasobiv kommentaar
Ma võiks ka oma parameetrid ette laduda ja selle põhjal väita, et kui see auto ei sobi minu mõõtudega siis on see auto mõttetu , aga ma piirdun ütlemisega et see ei sobi mulle aga kindlasti kellelegi sobib hästi.
Tegelikult mulle on koguaeg meeldinud sellised autod ,mis on autona huvitavad ja ei pea praktilisi väärtusi alati eesrinnas presenteerima .Kuna ka pere teab mis suur pole siis mind ei huvita Superbi jalaruum tagapingil (muide suurem salong, kauem läheb soojaks ).
Ja jumal tänatud, et et meil liigub ringi Giuliaid, uusi Pesukaid, isegi uuendatud Mazda 6 on täitsa tegus rääkimata linnakast cx 5, kahjuks Euroopa turule ülipalju näiteid jagada pole. Premium klassis õnneks on Mersu järel ka Audi ree peale saamas jaautod on nägusad A7 või A5 on ehe näide kuidas võib luukpära ka premiumklassis normaalne välja näha samas Bemul need GT mudelid just kõige ägedamad välja ei kukkunud.
digi.digile. 8. jaanuar 2019  08:57 Ebasobiv kommentaar
Kas ise sõidad veel 20 aastat vana sakslasega, et muudkui pead kliimat reguleerima? Mul on küll aastaringselt 22c peal ja see on ju automaatne- pole veel seda pidanud reguleerima, eriti veel sõidu ajal... Esiklaasile puhumine ja tagaklaasi ja peegli soojenduse nupud on eraldi väljas. Vähem jauramist ja loogilist mõtlemist!
Ain 8. jaanuar 2019  09:15 Ebasobiv kommentaar
Rõõm on näha, et mõni autotootja näeb vaeva ka disainiga. Just disaini poolt on kõikjal selle auto puhul kõrgelt hinnatud. Seega inimesed, kes väidavad, et tegemist on koleda autoga, on tegelikkuses ise puuduliku maitsemeelega. Kuid õnneks on neile välja mõeldud VW perekond ja Toyotad, mis ka kõige ilmetuma maitsega inimesi rõõmustavad. Praktilisuse ja kasutusmugavuse kohapealt oodanuks siiski enamat. Eks see ongi disaintoode ja ilusa välimuse arvelt peab mujal lõivu maksma. Igatahes hetkel on üks valikuvariante tulevikuks.
Digi 8. jaanuar 2019  11:13 Ebasobiv kommentaar
Äkki kaotame kojamehe kangi ka ära ja funktsioonid leiaks ekraanimenüüst. Noh vihmasensor ju automaatselt toimetab. Võib olla mõne arvates pole vaja ise näppida, et jube äge oleks siis!
Gulia 8. jaanuar 2019  13:00 Ebasobiv kommentaar
30+ k eest Peugeot osta? Peab ikka kõrgelt ja õnnetult kukkunud olema!!! Viimane Peugeot mida osta oli 205 GTi. Aga noh, eks igale lollile midagi.
crist 8. jaanuar 2019  16:27 Ebasobiv kommentaar
Sai ka esinduses selles sees istutud ja nuppe näpitud. Jube tilluke ikka seest tõesti. Muidu välimusel ja sisemuse koostekvaliteedil pole viga. Kindlasti ei sobi see masin küll Eesti kliimasse - ukseklaasid ilma raamita ning kui ukse lahti teed, läheb klaas paar senti alla ja kinni pannes tagasi üles. Talvel ilmselt kauaks neid elektriakende mootoreid ei ole ja igal hommikul ei pääsegi ehk autossegi kui õhtul +2 ja hommikul -2... Vanadel Subarutel küll klaas alla ei jooksnud ukse avamisel... Ja muidugi müstiline hind... Pesukott ju... P.S. Ma pole kindlasti pesukottide vastu - maja ees neid mul 2 tükki 407 ja 607 - küll vanad, aga suht väikeste läbisõitudega, mistõttu ka siiani kenasti vastu pidanud. Omamise põhjus: sisuliselt jalgratta hind soetamisel ja madalad pidamiskulud. :-) Niiet tasub aastat 3 oodata ja saabki praeguse "uue" 508 alla 10000 euri kätte :-)
Onu 8. jaanuar 2019  18:35 Ebasobiv kommentaar
Jeerum jeerum, krt Sierra on kah parem. Ainult see öövaatlus oleks võinud kah seal olla :) ja veel tagavedu, olid ajad :)
To Onu 8. jaanuar 2019  21:06 Ebasobiv kommentaar
Kui kiirendust vaadata siis Sierra RS Cosworth on kiirem. Hinna poolest vbl ka
Vol2 8. jaanuar 2019  21:08 Ebasobiv kommentaar
Väärtuse hoidmise poolest kindlasti cossy on parem
mida... 8. jaanuar 2019  23:36 Ebasobiv kommentaar
mind häirib see et autol on kõigest 1,6L mootor aga taha pannakse summutiotsad nagu oleks mingi suurem V6/V8 mootor
Nimi :
Kommentaar :
 
 

VEEL UUDISEID

Tehnika TV - Robootilised tolmuimejad, 1. osa

Tehnika TV - Robootilised tolmuimejad, 1. osa (1)

Märtsikuu Digist saab lugeda pikemat lugu robotimuritest. Kolm neist võistlejatest – iRobot Roomba i7+, Vorwerk Kobold VR300 ja Dyson 360 Eye on tänases saates laual.

Motors24 proovisõit - Suzuki Jimny

Motors24 proovisõit - Suzuki Jimny (17)

Pisike Suzuki Jimny on läbi aastakümnete pakkunud sõidurõõmu inimestele, kellele meeldib väikese maasturiga metsavahel, mudaaukudes ja liivaluidetel ukerdada. Ja kuigi uus Jimny on täesti uus auto, millel on ...

Inbank ja auto24 tõid turule uuendusliku autovahetuslaenu

Inbank ja auto24 tõid turule uuendusliku autovahetuslaenu (6)

Inbank ja automüügiportaal auto24 pakuvad alates käesolevast nädalast Eesti laenuturul uudset 3-kuulise perioodiga autovahetuslaenu, mis annab autoostjale võimaluse endale uue sõiduki soetada juba enne ...

Tehnika TV - Samsung S10

Tehnika TV - Samsung S10 (2)

Sedapuhku on Samsungi uusi tippmobiile kolm – S10e, S10 ja S10 Plus. Aga millise neist ostma peaks?

Motors24 proovisõit - Lexus ES 300h

Motors24 proovisõit - Lexus ES 300h (41)

Lexus pole esiveolist ES-i varem Euroopa turul müünud. Aga nüüd, kui ka Toyota Camry on Euroopasse tagasi tulemas, otsustati ka Lexus ES Euroopasse müügile tuua. Ja uudis on ka see, et uus ES vahetab välja ...

Tallinna motomessil toimub põnev motosportlaste mõõduvõtt

Tallinna motomessil toimub põnev motosportlaste mõõduvõtt

Laupäeval, 9. märtsil peetakse Eesti Näituste messikeskuses toimuva motomessi Tallinn Motor Show raames Eesti motospordistaaride meelelahutuslik võistlus "Liivimaa parim ratsutaja", kus võistlevad enamiku ...

FOTOD. Tallinnas algas motomess

FOTOD. Tallinnas algas motomess

Fotod Tallinna motomessi pressihommikult ning esimestest tundidest. Tallinn Motor Show on Eesti Näituste messikeskuses Pirita teel avatud täna/reedel kella 18-ni, laupäeval kell 10-18 ja pühapäeval kell ...

 
Tehnika TV - Mobile World Congress 2019

Tehnika TV - Mobile World Congress 2019 (2)

Mobiilne maailmakongress MWC on taaskord läbi saanud. Mida toredat sellest meenutada, selgub saates.

Motors24 proovisõit - Citroën C5 Aircross

Motors24 proovisõit - Citroën C5 Aircross (10)

Kui enamus autotootjatest soovib valmistada võimalikult sportlikke ja hea juhitavusega autosid, siis Citroën on üks väheseid, kes ajab endiselt oma rida - nende omanäolise disainiga autod on alati pehmed ja ...

Eesti naised osalevad esmakordselt toimuval ülemaailmsel motonaiste sõidul

Eesti naised osalevad esmakordselt toimuval ülemaailmsel motonaiste sõidul

Esmakordselt ajaloos korraldavad naismootorratturid üle maailma ühissõidu Women Riders World Relay (WRWR), kus löövad kaasa ka Eesti naised. Tegemist on enam kui 50 riiki läbiva teatesõiduga. „2018. aasta ...

Bike Motors - restaureeritud M-72

Bike Motors - restaureeritud M-72

Musta numbri väärilisi kaherattalisi on ennegi Meelise juurest Motoremi töökojast välja veerenud. Sügisel valmis aga vahelduseks veidi suurem kolmerattaline militaarvärvi mootorratas. 

Tallinna motomessil toimuvad mootorikoolitused lastele

Tallinna motomessil toimuvad mootorikoolitused lastele (3)

8.-10. märtsil toimuva Tallinn Motor Show motomessi raames toimuvad laupäeval ja pühapäeval Eesti Mootorrattaspordi Föderatsiooni boksis lastele ja noortele mõeldud sisepõlemismootori koolitused. Kiilimoto ...

Tallinna motomessil näeb 2000-hobujõulist mootorratast

Tallinna motomessil näeb 2000-hobujõulist mootorratast (3)

Eesti Näituste messikeskuses 8.-10. märtsini toimuval Tallinn Motor Show-l saab näha üht maailma kiireimat mootorratast. Super Twin Top Fuel klassi kuuluv kiirendusmootorratas, millel võimsust 2000 hobujõudu ...

Tehnika TV - KEF LSX

Tehnika TV - KEF LSX (2)

KEF LSX on üks väga ilus kõlaripaar. Aga miks sellest oli põhjust saade teha, selgub saatest.

 
Motors24 proovisõit - Chrysler Pacifica Hybrid

Motors24 proovisõit - Chrysler Pacifica Hybrid (20)

Chrysler Pacifica tuli turule küll mõned aastad tagasi - aga hea uudis on see, et seda toredat pereautot on võimalik nüüd osta ka pistikhübriidina.  Proovisõiduauto tehnilised andmed: 

Tallinna motomessil loositakse välja Benelli mootorratas

Tallinna motomessil loositakse välja Benelli mootorratas

Motokauplus Motokaubad jätkab igakevadist traditsiooni ja tutvustab sel aastal vähemalt viit uut mudelit legendaarse Itaalia mootorratta tootja Benelli mudelivalikust. Tallinn Motor Show´l lähevad ...

Tallinn Motor Show'l on väljas uudne Worxpace PRO hooldusauto

Tallinn Motor Show'l on väljas uudne Worxpace PRO hooldusauto (2)

Uudne Worxpace PRO on mugav ja mobiilne töökoht tehnikat hooldavatele ettevõtetele. See on ehitatud Iveco Daily meeskonnakabiiniga ja 5100 mm telgede vahega raamauto baasil. Auto kolmeliitrine mootor arendab ...

Tehnika TV - Kaspar valib fotokat

Tehnika TV - Kaspar valib fotokat (2)

Uue ja hoolitseva omaniku pärast võistlevad Sony RX100 IV, Canon G1X Mark III, Canon G7X Mark II, Fujifilm X100F ja Leica D-lux 7. Kas ja kes võidab, selgub saatest.

VIDEO. Avaldati Ott Tänaku filmi uus treiler

VIDEO. Avaldati Ott Tänaku filmi uus treiler (2)

Täna avaldati 11. aprillil esilinastuva filmi „Ott Tänak – The Movie“ uus treiler, mis näitab, et film peaks kõnetama märksa laiemat publikut kui ainult rallifänne. See on inimlik lugu keerulise iseloomuga ...

Motors24 proovisõit - Kia ProCeed

Motors24 proovisõit - Kia ProCeed (11)

Kui Kia Ceedil muutus nimekuju, aga auto jäi endiselt viieukseliseks luukpäraks, siis kunagine kolmeukseline pro_cee’d on tänaseks transformeerunud sportliku välimusega shooting brake'iks ProCeed.  Mitte ...

Tehnika TV - ROLI Blocks

Tehnika TV - ROLI Blocks (2)

Miks peaks ühel MIDI-klaveril olema pehmed klahvid? Ja kuidas saab muusikat teha üleüldse ilma klahvideta asjaga, mis on pealt pehme ja vilgub värviliselt? Laual on Seaboard Block, Lightpad Block ja Loop Block ...

 
Motors24 proovisõit - Porsche Macan

Motors24 proovisõit - Porsche Macan (21)

Kui Cayenne on Porsche mudelirivisse kuulunud juba 2000ndate aastate algusest, siis väike Macan on omajagu värskem toode. Ja nagu elu on näidanud, oli tegu ühe vägagi eduka uue tulemisega, sest äsja uuendatud ...

Amperi garaaž - Reynard 903

Amperi garaaž - Reynard 903 (1)

Seekord räägib Lauri teile vahelduseks ühe "välismaise" vormeli loo, mis on Amperi töökojas uuestisündi ootamas ning ka Amperette projektiga on üht-teist toimunud. 

Ott Tänaku filmi piletid lähevad kui soojad saiad. Vaata filmi treilerit!

Ott Tänaku filmi piletid lähevad kui soojad saiad. Vaata filmi treilerit!

11. aprillil esilinastub kinodes üle Eesti film, mis avab ukse Ott Tänaku ellu ja rallimaailma telgitagustesse. Piletid esilinastustele jõudsid müüki vaid nädalapäevad tagasi ning suur osa neist on juba ...

Tehnika TV - Tõuksid lumes

Tehnika TV - Tõuksid lumes (1)

Asfaldil sõitis Gpad F3 päris nobedalt, aga kuidas on lood lumega? Lumes on veel Gpad Joyride, Dualtron Ultra ja King Song 16S. Keda aga elekter ja lumi ei huvita, saab võrrelda kahe kaamera ja ühe ...

Motors24 proovisõit - Mercedes C 200 4matic

Motors24 proovisõit - Mercedes C 200 4matic (24)

Kui C-klassi väline kosmeetiline uuenduskuur on olnud üsnagi tavapärane, siis auto seest võib leida nii mõndagi uut.  Uuendusi on ka mootorivalikus - C 200 tähendab nüüd 1,5-liitrist turbomootorit.  ...

Tehnika TV - OnePlus 6T

Tehnika TV - OnePlus 6T (1)

Oneplus 6T on nüüd karbist välja võetud ja päriselt järgi proovitud. Nii mõnedki asjad pole just väga hästi, aga on ka täpselt vastupidi. Mis need asjad on, selgub saatest. 

Motors24 proovisõit - Dacia Duster

Motors24 proovisõit - Dacia Duster (64)

Dacia Dusterisse ei osanud me enne proovisõitu eriti kuidagi suhtuda - tegu on ju odava autoga, mille hinnanumber algab veidi alla kümne tuhande euro. Aga nagu selgus, võib ka odav väikeauto üllatada.  ...

 
Tehnika TV - OnePlus 6T karp

Tehnika TV - OnePlus 6T karp (7)

Tänases saates reageerime eelmisele saatele ja teeme lahti OnePlus 6T karbi. Mis seal sees on, paistab saatest.

Motors24 proovisõit - Hyundai Tucson Mild Hybrid

Motors24 proovisõit - Hyundai Tucson Mild Hybrid (35)

Hyundai sõnul on see uuendatud Tucson oma klassis uus liider, seega ei jäänudki muud kui selle värske mild hybrid diisliga varustatud Tucsoniga proovisõidule minna.  Proovisõiduauto tehnilised andmed ...

Tehnika TV - CES 2019

Tehnika TV - CES 2019

Las Vegases pole küll miinuskraade ega ka lund, aga on CES, mis kahjuks just läbi sai. Loomulikult ei puudunud sealt ka põhiteema – milline täpsemalt, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Mercedes-AMG G63

Motors24 proovisõit - Mercedes-AMG G63 (13)

Kui tänapäeval kipuvad autod pahatihti olema igavad tarbeesemed, mis just väga palju emotsioone ei paku, siis Mercedes-AMG mudelitele seda reeglina ette heita ei saa.  Ja eriti juhul, kui on tegu legendaarse ...

Tehnika TV - Google Family Link

Tehnika TV - Google Family Link

Kui olete juhtumisi laps, kes sai kingituseks näiteks mobiiltelefoni ja ei raatsi seda enam käest ära panna, on abiks Google Family Link. Kuidas see täpsemalt toimib, selgub saatest. 

Tehnika TV - DJI Osmo Pocket

Tehnika TV - DJI Osmo Pocket

Paneme kõrvuti DJI kuuma kardaanriputi ja GoPro Hero 7 ja proovime aru saada, kas neid üldse saab võrrelda. Osmo Pocket tekitab igatahes segaseid mõtteid – milliseid täpsemalt, selgub saatest. 

Motors24 proovisõit - Kia Sportage Mild Hybrid

Motors24 proovisõit - Kia Sportage Mild Hybrid (22)

Selle aasta viimane proovisõit on 25. sünnipäeva tähistav Kia Sportage, mille esimene põlvkond oli ka Eestis omal ajal üsnagi populaarne auto.  2018. aasta mudeliuuenduse üks olulisim uudis on ...

 
Tehnika TV - GoPro Hero 7

Tehnika TV - GoPro Hero 7

Aasta viimase tehnikasaate sisustab viimane GoPro Hero. Mis on hästi ja mis võiks olla veel paremini, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - uus Honda CR-V ja hübriid

Motors24 proovisõit - uus Honda CR-V ja hübriid (29)

Tänases saates on peategelasteks tegelikult kaks autot - esmalt eestlaste kauaagse lemmiku Honda CR-V verivärske 1,5 liitrise turbotatud bensiinimootoriga versioon. Teine kangelane on tema hübriidajamiga ...

Tehnika TV - Jõulusaade 2018

Tehnika TV - Jõulusaade 2018 (2)

Kas võtta laenu või kinkida midagi hoopiski vanaemale? Saatest selgub nii mõndagi.

Motors24 proovisõit - Jaguar I-Pace

Motors24 proovisõit - Jaguar I-Pace (22)

Ka Jaguar on sunnitud moodsal ajal elektriautode poole vaatama. Siin on nende esimene katsetus, milleks on täiselektriline I-Pace.  Proovisõiduauto tehnilised andmed: 

Tehnika TV - Huawei Mate 20 Pro

Tehnika TV - Huawei Mate 20 Pro (8)

Tänases saates vaatame muuhulgas, millest on tehtud Huawei uus supertelefon ja räägime kaameratest ka – aga alles 15ndal minutil. Üle hulga aja on kohal ka auhind ja küsimused. 

Motors24 proovisõit - Porsche Panamera 4 E-Hybrid Sport Turismo

Motors24 proovisõit - Porsche Panamera 4 E-Hybrid Sport Turismo (12)

Porsche Panamera 4 E-Hybrid Sport Turismo on meie proovisõiduautode ajaloost ilmselt üks kõige pikema ja keerulisema nimega sõiduk. Aga tegelikult on kõik lihtne - tegu on nimelt universaalkerega Porsche ...

Tehnika TV - Garmin Forerunner 645 Music

Tehnika TV - Garmin Forerunner 645 Music (1)

Täna on saates palju küsimusi ja vähemalt kaks vastust. 

 
Motors24 proovisõit - Ford Focus

Motors24 proovisõit - Ford Focus (69)

Ford Focus, mis pälvis 1999. aastal Euroopas aasta auto tiitli, on Ford sõnul nüüd parem kui kunagi varem. Lisaks näeb ka sedaankerega Focus nüüd ilus välja.  Proovisõiduauto tehnilised andmed: 

Tehnika TV - Anki Vector

Tehnika TV - Anki Vector (6)

Kaspar on kuri ja Glen on sentimentaalne - miks, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Peugeot Rifter

Motors24 proovisõit - Peugeot Rifter (7)

Peugeot Partneri ja Citroen Berlingo nimed eestlastele tutvustamist ei vaja. Nüüd on aga istmetega Partner saanud nimeks Rifter ja perekonnas on lisaks Berlingole nüüd ka Opel Combo.  Auto nina on ...

Tehnika TV - Sonos

Tehnika TV - Sonos (5)

Täna on laual Sonos Beam, Sonos One, Sonos Playbar ja põrandal Sonos Sub. Mille poolest on Sonose kõlarid teistmoodi teistest ja mis on trueplay, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Hyundai Santa Fe

Motors24 proovisõit - Hyundai Santa Fe (17)

Hyundai Santa Fe esimest põlvkonda just üleliia ilusaks autoks pidada ei saanud - omapärased punnitavad tuled olid üsnagi harjumatud.  Uus neljanda põlvkonna Santa Fe näeb aga igati moodne välja ja auto ...

Tehnika TV - iPhone XS ja XR

Tehnika TV - iPhone XS ja XR (2)

Tänases saates selgub, miks on viimasel ajal pildis olnud Nokia Lumia ja kuidas profid iPhone’i ekraani heledust reguleerivad. 

Motors24 proovisõit - Audi Q8

Motors24 proovisõit - Audi Q8 (20)

Kui BMW X6 oli Saksa kolmikust esimene, kes sportliku kupeedžiibiga julges lagedale tulla, siis Audi on nüüd, ligi 10 aastat hiljem, viimane. Aga samas on ta ka kõige värskem ja mõneti ka erilisem.  ...