MOTORS24 TV

Tehnika TV - Huawei Mate Xs

Tehnika TV - Huawei Mate Xs

Maailma esimene tahvliks muutuv telefon nüüd päriselt kohal. Kes või kas peaks seda kohe ostma?

UUED MUDELID

Motors24 proovisõit - Nissan Juke

Motors24 proovisõit - Nissan Juke(3)

Nissan Juke, mis ei jätnud oma ohtralt kõneainet pakkunud välimusega tõenäoliselt mitte kedagi külmaks, osutus siiski üllatavalt populaarseks pisikeseks linnadžiibiks ning tänaseks on seda müüdud üle 1.5 ...

Motors24 proovisõit - Volkswagen Passat Alltrack

Passat Alltrack on paar sentimeetrit kõrgema kliirensi, alati universaalkere ja nelikveoga Passat. Aga see roheline Alltrack on hiljuti mudeliuuenduse läbinud kõige uuem Passat.  Kõik on ...

KOMMENTAARID (61)

......, 13. november 2019  19:29 Ebasobiv kommentaar
Karm tõde on see, et paljud tänapäeva lapsed enam seieritega kella ei tunne, kõik on digitaalne. Kahju muidugi inimestest, et mandumine nii süveneb, aga keda kotib- YOLO ja peaasi, et kalli ja digitaalse auto saaks osta.
digi-digi-digi 13. november 2019  19:45 Ebasobiv kommentaar
sellepärast ostetaksegi digit. parkimiskell et mehhaaniliste seieritega kella ei osatagi enam kasutada.
wigur 13. november 2019  22:24 Ebasobiv kommentaar
Varsti veel suurem probleem, et parkimiskontrolör ei suuda enam seieritega kella lugeda ning ei saa aru, kas on kolmveerand kaks või kaheksa minutit üheksa läbi
123 13. november 2019  23:20 Ebasobiv kommentaar
Mis siin hinnast nuriseda. Uus PEUGEOT 508 maksab ka 50000.- kui sinna varustus külge pookida.
Niisama 14. november 2019  09:20 Ebasobiv kommentaar
Huvitav, et te sinna kellade vahele üldse väikest infoekraani soovite. Nüüd kui mul on seal 11 tolline ekraan kellade asemel, siis peate saamatuks. Ometigi saan ma seal kuvada navikaarti, erinevaid näite ja üleüldse kõike isikupärastada. Ka tavalised kellad sinna kuvada. Lihtsalt kadedad oletr sest varsti ei taha enam keegi dinosauruste aegseid autosid.
kell 14. november 2019  13:45 Ebasobiv kommentaar
Veel eelmisel versioonil oli seieritega kell armatuurlaual, uuel enam pole. Playstationi põlvkonna jaoks mittevajalik roogiti välja ning selle eest rohkem värvilisi ekraane.
wigur 14. november 2019  14:29 Ebasobiv kommentaar
Miks ma peaksin tahtma armatuurlauda isikupärastada? Seal on juba kõik, mida ma soovin näha - kiirus, mootori- ja kütuseinfo. Kõik. Navigatsioonikaardi vajadus on ka kummaline - kuhu te iga päev navigeerite et kaarti on vaja? Nagunii kui on tundmatu koht siis sellest kaardist ei piisa vaid peab natuke eeltööd tegema ja teadma kuhu minna. Pigem näen ekraani kui halba asja salongis, eriti öösel sõites kus soovin salongi nii pimedaks teha kui võimalik. Aga kui mulle passivad vastu 2-3 iPadi siis on selle võrra välja nägemine kehvem. Aga muidugi seda saab kompenseerida heledate LED tuledega.

Aga noh telefoni kaustan ka helistamiseks, ei soovi mõelda kas tahan täna roosat või rohelist taustapilti.
vanakool 14. november 2019  14:56 Ebasobiv kommentaar
Mul vana passat, sel saab õnneks armatuurivalguse täitsa pimedaks teha nii et jäävad pimeduses ainult karmiinpunase tooniga hõõguvad seierid. Mulle sobib. Ei ole siiamaani ükski sõit igav hakanud et sooviks roosade või lillade vastu vahetada. Aga saan aru kui mõnel on vaja roosa triiksärgi järgi salongivalgust timmida ja homme ju lilla pintsaku järgi kruttida. Tunnen kaasa
to wigur 14. november 2019  18:15 Ebasobiv kommentaar
Kuhu me navigeerime? Vaata mõned inimesed kasutavad auto rohkemaks kui lihtsalt kodu-töö-kodune toidupood-kodu sõitmiseks. Eeltööd teha? Millist eeltööd sa teed? Võtad Regio atlase lahti ja hakkad marsuute planeerima? Paberkaart ja planeerimine on puhkuse ajal vägagi lahe, kuid igapäevaselt sooviga punktist A punkti B jõuda aega säästes ning turvaliselt, selleks on teised vahendid ja kui sa saad oma kaardi koos juhistega otse sinna näidikuplokki kuvada, siis sellest mugavusest ja headusest saad aru kui oled ka ise kasutanud. Ma varem mõtlesin sinuga sarnaselt ja esimene Passat oli analoognäidikutega, praegune on AID-ga ja tavapärast analoogi enam ei taha.
Soovitan kõigepealt ise asju proovida ja seejärel anda hinnang, mitte hinnata ilma kasutamiskogemuseta.
motors42 14. november 2019  22:43 Ebasobiv kommentaar
kui rekkajuht oled, siis ehk jah peab navi lahti olema koguaeg :) pealegi navi tarkvara teeb inimese loiuks ja mõttelaisaks. kiilub see navi sul kinni siis teed mää nagu lammas. eeltööna näiteks gogolest vaatad marsa järgi paari minutiga ja paned peast kohale. aga ega kõigile ei sobigi ise ntx söögitegemine ja aias toimetamine, tahavad bigmäki ja stuudiokorterit. igaühe enda valikud elus päeva lõpuks. kellegile ju tehakse seda kaupa, mida poes müüakse
irooniliselt 14. november 2019  23:09 Ebasobiv kommentaar
nagu keegi siin juba mainis, siis keskmine eestimaallane sõidab aastas 10000 km autoga. ma olen ise ka selline. see on nii vähe, et selleks ei tasu tegelikult autot üldse ostagi. teisest küljest on see päeva kohta ajaliselt nii vähe autos viibimist, et kui sa ikkagi auto ostad, siis ehk ei ole vaja siis neid lisasid punnitada. see tahvelarvutisse ära peidetud lõputud seadistamise võimalused jne - kui auto ise ei ole inimese jaoks eneseväljendamise vahend vms, siis ei oma ju tähtsust. Aga jah - paljude jaoks kipub see auto olema elus nii oluline asi, et viiendik palgast panna autokulude alla pole probleem. teisisõnu selline inimene teeb nädalas ühe päeva tööd selleks, et autot pidada. absurdne, kas ole?
murf 15. november 2019  00:04 Ebasobiv kommentaar
Navi tarkvara teeb inimese loiuks ja laisaks? Päris tõsiselt või? Kui su elus on ainus ajude pingutamise koht ainult autoroolis, siis ehk jah.
See aeg kui sa google mapsi vahid ja omale teed pähe õpid, olen ma ammu teel ja kasutan seda aega sihtkohas selleks milleks ma sinna lähen. Teiseks ei aita see google mapsi päheõppimine sind kuidagi reaalse liiklusolukorraga. Mine sõida näiteks Riias oma pähe õpitud marsuuti mööda ühest linnaotsast teise. Satud Daugavat ületades valele sillale kus parajasti avarii ning ummik ja sitsid seal, sest minna pole sealt enam ei vasakule ega paremale. Kui sul ajaga targemat teha pole, siis jah või kui elad a Kapa-Kohilas kus 5 min ühest küla otsast teise jõuad.
Lihtne näide enda elust. Mul tihti Tln-Riia ots, Baltikumi kontor seal. Norm sõiduaeg uksest-ukseni on 3h 55min, nats siia sinna. Olen sõitnud ilma Wazeta ja saanud ajaks 5h, sest sattusin valel ajal valesse kohta. Aitäh aga rohkem ei soovi;)
.......... 15. november 2019  06:47 Ebasobiv kommentaar
Ilmneb, et kõik, kes selliste ekraanidega autosid ostavad, navigeerivad igapäevaselt. Aga tahaks küsida, et kuidas enne elu käis, enne neid navisid- kas riiga sõit kestis kolm päeva?
murf 15. november 2019  09:50 Ebasobiv kommentaar
Kuidas elu enne autosid üldse käis või mobiiltelefone, interneti jne.? Seda demagoogiat, et milleks üldse midagi vaja on ja ilma saab ka väga hästi, seda võib siin lõputult ajada. Tore on neid hinnanguid lugeda inimestelt, kes ise pole antud asju kunagi kasutanud või üldse Passatiga sõitnudki, rääkimata omamisest. Keskenduks nüüd äkki ikka konkreetse auto arvustamisele, mitte keskmise eestlase teenistusele ja läbisõidule ning sellest saadud järeldusele, kas sellist autot tasub osta või kas üldse peab auto ostma. Keskmine eestlane ei ostagi Alltracki, ta ostab midagi muud.
to murf 15. november 2019  13:41 Ebasobiv kommentaar
kui keskmine eestlane hakkab kommentaaride peale mõtlema, et äkki tõepoolest ei ostaks üldse autot, või ostaks vähemate lisadega ja/või väiksema auto, siis see on väga hea tulemus ju :). ressursse kuluks autode tootmiseks vähem, õhk oleks puhtam ja müra oleks vähem. See Alltrack on väga hea auto - võin seda kinnitada ilma, et ma oleks sellega sõitnud.

murf 15. november 2019  17:17 Ebasobiv kommentaar
Vaevalt see keskmine eestlane kommentaaridest juhindub, pigem käitub siis vastupidi ja ostab viimase raha eest omale riistapikenduse:)
A selleks, et mõtleks rohelisemalt jne., selleks peaks hakkama Kaspar testima autode asemel alternatiivseid liikumisvahendeid. Täitsa lahe oleks Kaspar koos kaameramehega TLN linnaliini busse testimas ja arutlemas miks talle sellel liinil olev Scani rohkem meeldib, kui näiteks mingi linnalähedase liini hispaanlaste toodang. Või vastupidi.
;)
keskmise keskmine 16. november 2019  22:34 Ebasobiv kommentaar
Keskmine auto vanus eestis on 16 aastat. Seega keskmise eestlase ostuvalikutest on see auto veel 16 aastat väljas. Selle auto sihtgrupp on Eestis max 20000 inimest.
ruutu 17. november 2019  02:23 Ebasobiv kommentaar
55k€ on tõesti kosmos igalpool sõitva passati eest.
ehk on kvaliteet kõrgem kui superb scoudil.

samas hind on ikks ulme.
aga nt audi a4 allroad usun et veel kallim.

ehk minusugune ei leia et see on raha otstarbekas kulutamine .
ja sõidab oma kasutatud saksa masinaga edasi.
HeaHa 10. detsember 2019  00:53 Ebasobiv kommentaar
Mulle meeldib ja endise 2015 aasta passati omanikuna mõtlen, et kui uuesti, siis alltrack. Ühe asja võiks Volkar korda teha - konfiguraator. Mega segane ja läheb ummikusse. Passat vs Superb? Meil olid vahepeal mõlemad ja võiks örlda, et samad autod.. Normaalsed pereautod.
sm Peugeot 27. detsember 2019  20:06 Ebasobiv kommentaar
Kumb on parem, kas sedaan või universaal?
Ise võtaks ikkagi universaali.
Nimi :
Nimi :
Kommentaar :
Kommentaar :
 

VEEL UUDISEID

Motors24 proovisõit - Nissan Juke

Motors24 proovisõit - Nissan Juke(3)

Nissan Juke, mis ei jätnud oma ohtralt kõneainet pakkunud välimusega tõenäoliselt mitte kedagi külmaks, osutus siiski üllatavalt populaarseks pisikeseks linnadžiibiks ning tänaseks on seda müüdud üle 1.5 ...

Tehnika TV - Huawei Mate Xs

Tehnika TV - Huawei Mate Xs

Maailma esimene tahvliks muutuv telefon nüüd päriselt kohal. Kes või kas peaks seda kohe ostma?

Motors24 proovisõit - Ford Ranger Raptor

Motors24 proovisõit - Ford Ranger Raptor(10)

Ford F-150 Raptor, millega ka meil on olnud võimalus proovisõitu teha, on üks legendaarne "ameeriklane", mis on ehitatud liivadüünidel kihutamiseks. Et aga ka Euroopa inimesed saaks ägedat Raptorit nautida, ...

Tehnika TV - Karantiin

Tehnika TV - Karantiin

Täna proovime, kas ja kuidas õnnestub sidekanalite vahendusel saadet teha, räägime Rando Merega sellest, mis ja miks on television.ee ja kollaboreerime Soundtrapiga.

Motors24 proovisõit - BMW X5 xDrive45e

Motors24 proovisõit - BMW X5 xDrive45e(5)

Kütusekulu- ja CO2 grammide tagaajamine pitsitab ka suurte luksuslike džiipide tootjaid - sealhulgas on "tule alla" sattunud ka BMW X5. Kuidas X5 uute väljakutsetega olla sportlik, aga samas säästlik, hakkama ...

Tehnika TV - Roli Lumi

Tehnika TV - Roli Lumi

Tänases saates selgub, kuidas klaver mängijat õpetab. Ja võimaldab mussi teha ka neil, kes liiga palju muusikateooriast ei tea. Saate Roli Seaboardist leiad siit. 

Motors24 proovisõit - Nissan X-Trail DCT

Motors24 proovisõit - Nissan X-Trail DCT(16)

Kuigi kolmanda põlvkonna X-Trail on turul olnud saadaval juba päris pikalt, on see suutnud ajaproovile siiski päris hästi vastu pidada. Ning viimase mudelivärskendusega on tehtud mõned väga olulised uuendused, ...

 
Tehnika TV - Samsung Galaxy Flip

Tehnika TV - Samsung Galaxy Flip(6)

Kokkuvolditav telefon on lõpuks tagasi. Kas voltimisega tasub kiirustada või mitte, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Mercedes-Benz GLB 250 4MATIC

Motors24 proovisõit - Mercedes-Benz GLB 250 4MATIC(19)

Kuigi Mercedese tooteportfelli kuulub hetkel juba ligi kümmekond erinevat linna- ja pärisdžiipi, otsustas Mercedes džiibiliste mudelirivi veelgi laiendada ning tuua turule täiesti uue mudelina GLB, mis on ...

Tehnika TV - Täiesti juhtmevabad kõrvaklapid

Tehnika TV - Täiesti juhtmevabad kõrvaklapid(3)

Täna on laual 13 väikest karpi hinnaga 80-350 eurot. Kas kallid kuularid on paremad, ilusamad või lihtsalt kallimad, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Renault Trafic SpaceClass

Motors24 proovisõit - Renault Trafic SpaceClass(6)

Hiljuti uuendatud Renault Trafic sai kolm väga olulist uuendust, mis muutsid Traficu nüüd palju mugavamaks ja turvalisemaks töövahendiks. Ja seekord on meil proovisõiduks muide Traficu kõige luksuslikum ...

Tehnika TV - Kano

Tehnika TV - Kano

Kano PC on arvuti, mille kokkupanek peaks olema jõukohane ka kuueaastastele. Kui jõukohane on see vanainimesele, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Mini Cooper S E Countryman ALL4

Motors24 proovisõit - Mini Cooper S E Countryman ALL4(8)

Mini linnadžiibi Cooper Countrymani pistikuhübriid on üks natuke teistmoodi Mini kui tavaliselt - nimelt see suudab ainsa Minina sõita soovi korral ka tagaveolisena.  Auto ninas on 1,5liitrine R3 ...

Tehnika TV - Oculus Quest

Tehnika TV - Oculus Quest

Glen proovib virtuaalmaailmas teha asju ja Kaspar proovib ära arvata, mis asjad need on. Kui hästi see välja tuleb, selgub saatest.

 
Motors24 proovisõit - Audi A4 35 TFSI

Motors24 proovisõit - Audi A4 35 TFSI(46)

Audi A4 mudeliuuenduse käigus käidi üle lisaks auto esi- ja tagaosale ka auto küljejooned. Mis on aga hiljuti värskendatud A4 juures veel paremaks muutunud? See on A4 baasmudel, mis kannab tähist 35 ...

Tehnika TV - Kui palju maksab hea heliga grammofon?

Tehnika TV - Kui palju maksab hea heliga grammofon?(2)

Vinüülimängijate hinnad algavad vähem kui sajast eurost ja ulatuvad viiekohaliste numbriteni. Kas erinevused helis on samuti sajakordsed, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Peugeot 208 GT Line

Motors24 proovisõit - Peugeot 208 GT Line(8)

Ka Peugeot' "pesamuna" on nüüd moodsa näo ja olekuga ning omab oma klassis ühte parimat välimust. Aga kuidas on lood uue 208 teiste omadustega? Mootorivalikus on pildilolev 1,2-liitrine R3 erinevates ...

Tehnika TV - Vinüülplaat või CD?

Tehnika TV - Vinüülplaat või CD?(4)

Grammofonid on taaskord kuum teema. Kas tõesti on siis vinüülisaund parem kui CD? Vastuseid, nagu selgub, on rohkem kui üks.

Motors24 proovisõit - BMW X6

Motors24 proovisõit - BMW X6(18)

BMW X6 võib julgelt nimetada autoks, mis käivitas 2000ndate esimesel kümnendil moodsate kupeedžiipide moevoolu. Nüüd on ka BMW konkurendid asunud hoolega kupeelikke džiipe tootma, kuid kas uus, kolmanda ...

Rovaniemi Winter Driving Experience vs. Kia Stinger, 4. osa

Rovaniemi Winter Driving Experience vs. Kia Stinger, 4. osa

Kolmandal sõidupäeval viib Margus Murakas meid järvejääle, kus on üks Kiale väga sobilik kiire ja lai rada. Saate lõpuks jõuab Kia tagasi oma koju ning uurime, milliseid kahjustusi suutsid Kiale tekitada ...

Tehnika TV - Samsung Galaxy S10 Lite, Note 10 Lite, A71 ja A51

Tehnika TV - Samsung Galaxy S10 Lite, Note 10 Lite, A71 ja A51

Nädala-paari pärast rabab Samsung meid tõenäoliselt uue supertelefoniga, aga seniks on pakkuda neli säästuversiooni. Millise neist peaks valima, selgub saatest.

 
Motors24 proovisõit - Land Rover Discovery Sport Hybrid

Motors24 proovisõit - Land Rover Discovery Sport Hybrid(15)

Kuigi uuendatud Discovery Sport näeb välja vägagi sarnane oma eelkäijaga, siis tegelikkuses peidab ennast selle kergelt uuendatud kere all muuhulgas ka täiesti uus platvorm. Kapoti all on nüüd ...

Rovaniemi Winter Driving Experience vs. Kia Stinger, 3. osa

Rovaniemi Winter Driving Experience vs. Kia Stinger, 3. osa

Käes on teine sõidupäev Arctic Driving Centeris ning laiem rada võimaldab rohkem lõbutsemist ja külg ees sõitmist. Peagi aga hakkab selguma, et kes tegelikult Kasparit sõitma õpetab - on see siis Margus ...

Tehnika TV - Garmini kellad

Tehnika TV - Garmini kellad(1)

Garmin üllitas eelmisel aastal nii palju nuti-spordikellasid, et nende kokkulugemine kestab siiani. Kuidas need kellad konkurentide kõrval paistavad, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Kia XCeed

Motors24 proovisõit - Kia XCeed (16)

Enamasti "valmistatakse" linnadžiibid mõne luukpära baasil ning tihtipeale iseloomustab neid madal kliirens ja kõrgemapoolne isteasend. Kia on aga uue XCeedi puhul lähenenud asjal natuke teistmoodi. ...

Rovaniemi Winter Driving Experience vs. Kia Stinger, 2. osa

Rovaniemi Winter Driving Experience vs. Kia Stinger, 2. osa(4)

Kui eelmises osas sai Kia treilerile aetud, siis kolm päeva hiljem saabusimegi Rovaniemi, kus meid parklas ootas juba meie uus sõber Stinger. Sealt võtsime suuna polaarjoonel asuvasse Shelli tanklasse, kust ...

Tehnika TV - CES 2020

Tehnika TV - CES 2020(1)

CES ehk Consumer Electronic Show Las Vegases on selleks aastaks taaskord minevik, aga millist tulevikku seal näidati, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Mercedes-AMG GT 63 4-Door Coupé

Motors24 proovisõit - Mercedes-AMG GT 63 4-Door Coupé(30)

Uue aasta esimene proovisõiduauto on midagi väga kiiret - see on neljaukseline luukpära, mis kiirendab "nullist sajani" vaid 3,4 sekundiga, kihutab kuni 310 km/h ning lisaks on see tänasel päeval kõige kiirem ...

 
Tehnika TV - Canon EOS M6 Mark II

Tehnika TV - Canon EOS M6 Mark II(3)

Canonit palavalt armastav Kaspar segab asjalikkusele pretendeerivat kaamerasaadet pidevalt oma iPhonega. Ja nii ei jäägi sõltumatul eksperdil Gleni esituses muud üle, kui proovida tulemuste põhjal eristada ...

Rovaniemi Winter Driving Experience vs. Kia Stinger, 1. osa

Rovaniemi Winter Driving Experience vs. Kia Stinger, 1. osa

Seekord sai lugu alguse sellest, et Kasparile helistas Margus Murakas, kes kutsus meid kaasa ühele põnevale talvisele sõiduüritusele. Aga nagu teemat uurides selgus, on selleks vaja kõigepealt leida üks sobiv ...

Uute sõiduautode müük tõusis 2019. aastal 4,7%

Uute sõiduautode müük tõusis 2019. aastal 4,7%

Eestis müüdi 2019. aastal kokku 26 589 uut sõiduautot, mis ületas 2018. aasta müügi 4,7 protsendiga.Detsembris kasvas uute sõiduautode müük väga tempokalt ületades 2018. aasta detsembri tulemuse koguni 69,5%, ...

Tehnika TV - Head uut aastat!

Tehnika TV - Head uut aastat!(1)

Uue aastakümne saabumise puhul meenutame rõõmu ja kurbusega eelmist.

Tehnika TV - DJI RoboMaster S1

Tehnika TV - DJI RoboMaster S1(2)

Lisaks õhudroonidele on DJI-l nüüd pakkuda ka maapealne versioon nimega RoboMaster S1. Kahjuks või õnneks saabub aga robootiline droon umbes tuhande algosana, mis tuleb ise kokku kruvida. Kuidas see kruvimine ...

Motors24 proovisõit - BMW 1. seeria

Motors24 proovisõit - BMW 1. seeria(23)

Seekord keerasime uue 1. seeria BMW nina Vanamõisa vabaõhukeskuse poole ja läksime sinna jõulusid otsima. Häid pühi kõigile!  Baasmootoriks on siin nähaolev 1,5-liitrine R3 bensiinimootor, aga saadaval ...

Tehnika TV - Google Pixel 4

Tehnika TV - Google Pixel 4

Kas Pixel 4 on tõepoolest maailma kõige kiiremini avanev Android-telefon, mis teeb maailma kõige ilusamaid pilte, selgub saatest.

 
Motors24 proovisõit - SsangYong Korando

Motors24 proovisõit - SsangYong Korando(20)

Kui uue SsangYong Rextoniga sai proovisõidul käidud eelmisel kevadel, siis nüüd on Eestisse jõudnud ka täiesti uus Rextoni väiksem vend Korando.  Proovisõiduauto tehnilised andmed (SsangYong Korando ...

Tehnika TV - GoPro Hero 8 Black ja Max

Tehnika TV - GoPro Hero 8 Black ja Max

GoPro uus mudelivalik toob palju muutusi. Kui toredad need muutused on, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Mercedes-Benz GLS

Motors24 proovisõit - Mercedes-Benz GLS(33)

Linnadžiipide S-klass ehk Mercedes-Benz GLS on nüüd uus nii sisult kui ka vormilt. Ja muuhulgas on see auto nüüd veel suurem nii välis- kui ka sisemõõtmetelt.  Pikk sai veel pikemaks - teljevahele lisandus ...

Tehnika TV - Juhtmevabad kõrvaklapid

Tehnika TV - Juhtmevabad kõrvaklapid(13)

Tegelikult oleks õige öelda: juhtmevabad kõrvapealsed aktiivse mürasummutusega kõrvaklapid hinnaga 130 kuni 499 eurot. Milline on vanade ja noorte esikolmik, selgub saatest. Jaanuarikuu Digist selgub aga nii ...

Motors24 proovisõit - Mazda CX-30

Motors24 proovisõit - Mazda CX-30(12)

Kui on vaja Mazda CX-3 ja CX-5 vahele üks uus mudel juurde tekitada, siis mis sellele nimeks panna? Võib kõlada uskumatuna, aga õige vastus on siinkohal CX-30 ja tegelikult on selliseks nimevalikuks ka ...

Tehnika TV - DJI Mavic Mini

Tehnika TV - DJI Mavic Mini

Peale pikemat pausi on DJI-l taaskord ette näidata uus droon. Kui hästi õnnestub selle käsitsemine droonikaugeks jäänud inimestel, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Renault Clio 5

Motors24 proovisõit - Renault Clio 5(18)

Uus, viienda põlvkonna Renault Clio näeb välja üsnagi sarnane eelmise ehk neljanda põlvkonna Clioga - tegelikkuses on aga tegu täiesti uue autoga, mis erinevalt paljudest teistest uutest automudelitest on ...

 
Tehnika TV - Huawei Mate 30 Pro

Tehnika TV - Huawei Mate 30 Pro(2)

Telefon, mida osta ei saa, on nüüd kohale jõudnud. Aga kui saaks, kas peaks, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - BMW 745Le iPerformance

Motors24 proovisõit - BMW 745Le iPerformance(22)

Kui sageli võib kuulda ütlust, et vaadake uut S-klassi ja siis saate teada, kuhu automaailm lähiaastatel suundumas on, siis tegelikult võib ka nii A8-l kui ka 7. seerial uusi ja huvitavaid tehnilisi lahendusi ...

Tehnika TV - Huawei Watch GT2 nutikell

Tehnika TV - Huawei Watch GT2 nutikell(1)

Kas Huawei uues nutikellas on rohkem nutti või sporti, selgub saatest.

Tehnika TV - Televiisorid

Tehnika TV - Televiisorid(7)

Kas ULED, OLED ja QLED on peaaegu üks ja sama? Kas vähem kui 1000 euroga saab hea 55 tollise teleri? Kas telerit on üleüldse vaja? Mõned vastused selguvad saatest, aga pikemalt saab televiisoritest lugeda ...

Motors24 proovisõit - Lincoln Navigator Black Label

Motors24 proovisõit - Lincoln Navigator Black Label(52)

Lincoln Navigator on Cadillac Escalade'i kõrval auto, mis on hea näide ehedast Ameerika luksusdžiibist. Kuidas sõidab suur, väikese stuudiokorteri mõõdus linnamaastur, selgub saatest.  Proovisõiduauto ...

Tehnika TV - OnePlus 7T

Tehnika TV - OnePlus 7T(3)

Palju on OnePlusil plusse ja kas leiduvad ka mõned miinused, selgub tänasest saatest.

Motors24 proovisõit - Volkswagen Golf GTI TCR

Motors24 proovisõit - Volkswagen Golf GTI TCR(18)

Volkswagen GTI on teiste kiirete ja kuumade esiveoliste luukpärade kõrval veidi varju jäänud nii sõiduomaduste kui ka jõunumbrite poolest. Seega otsustas nüüd, napilt enne 8. põlvkonna esitlust, esiveolisele ...