MOTORS24 TV

E-liikurite hooaja lõputreff "Electrified"

E-liikurite hooaja lõputreff "Electrified"(2)

Kui sinu liikumisvahendite hulka kuulub elektritõuks, elektriratas, elektrirula, üherattaline, Onewheel või mistahes muu personaalne elektriliikur, oled oma (e-)sõbraga väga oodatud e-liikurite hooaja ...

UUED MUDELID

Motors24 proovisõit - Mercedes-Benz V-klass

Motors24 proovisõit - Mercedes-Benz V-klass(10)

V-klass sai hiljutise mudeliuuenduse käigus ühe väga olulise täienduse, mis muutis selle bussi palju paremaks. Mis see täpsemalt on, selgub saatest.  Proovisõiduauto tehnilised andmed (Mercedes-Benz V ...

Opeli ideeauto Zafira Tourer ehk „ratastel elutoa“ esmaesitlus

Opel esitleb Genfi autonäitusel ühekambrilist ideeautot, mis seab esikohale sõitjate heaolu.

„Püüdsime kujundada sellest autost lõõgastumiskoha, ühe väikese heaolusaarekese, kus reisijaid võiksid end lõdvaks lasta ja elu nautida. See on nagu väike pelgupaik igapäevamelust tagasitõmbumiseks. Olgu siis tegu puhkuse- või töösõidu või pikema reisiga, on see mugav ja ruumikas auto, kust keegi ei taha välja astuda,“ sõnas Opeli disainiosakonna asepresident Mark Adams. „Opeli ideeauto Zafira Tourer tõuseb oma sportlikult voolujoonelise välimuse ja tippklassi mugavusega teiste seas silmatorkavalt esile.“

Trendikalt paindlik Zafira kui luksuslik heaolusaareke

Nagu üks mõnus elutuba, on ka ideeauto Zafira Toureri salong väga valgusküllane tänu ülisuurele esiklaasile, mis läheb sujuvalt üle auto tagaosani ulatuvaks küllusliku joonega klaaskatuseks. Erilise efekti annab kõrgtehnoloogilisest komposiitmaterjalist valmistatud jätkupaneel, mida ääristavad valgusdioodid. Plastis sisalduvad tillukesed metallosakesed peegeldavad valgust ning neist eraldub mahedat ja sooja kuma, mille kollastes toonides valguse tugevust saab soovi kohaselt reguleerida. See rõhutab veelgi mõnusat elutoa-tunnet ja annab salongile hubase näo, mis on täielikus kooskõlas välismaailmaga.

Ideeauto Zafira Toureri insenerid nägid palju vaeva esimest korda just Zafira mudelile lisatud seitsmeistmelise salongisüsteemi Flex7 kallal, muutes selle enneolematult kõrgetasemeliseks.

Opeli ideeauto Zafira Tourer ehk „ratastel elutoa“ esmaesitlusUuendusliku ideeauto kolmanda istmerea saab lasta alla nii, et see on põrandaga ühetasane. Seejärel saab vaid ühe nupuvajutusega muuta viieistmelise salongilahenduse nelja istmega ruumikaks ja esmaklassiliselt mugavaks elutoaks. Uus nutikas istmesüsteem võimaldab lasta alla teise rea keskmise istme, nii et äärtes istuvate reisijate jaoks moodustub mugav käetugi. Seejärel saab tagumisi istmeid veelgi tahapoole nihutada ja teineteise poole keerata, nii et reisijad võivad end väga mugavalt tunda, sest nende käte ja jalgade jaoks jääb veelgi rohkem ruumi. Lisage veel lahtikäivad jalatoed ja ongi olemas täiuslikud toolid, kus istudes rahulikult aeg maha võtta.

Kallutatavad elektrilised kolmeosalised peatoed on ideeauto Zafira Toureri esmaklassiliselt ruumikas salongis täpiks i-le. Ohutuskaalutlustel on juhi peatugi sõitmise ajal alati püstiasendis. Lõõgastumiseks ümberkujundatud salongis saab peatugesid (välja arvatud juhi peatuge) rõhtsuunas pöörata 90° võrra, samas kui külgmised osad on väljapoole kumerduva joonega. See kõik teenib reisijate heaolu.

Esireas reisijad võivad end tunda mugavalt ja hästi siis, kui neil on kõigest täielik ülevaade. Just seepärast on keskkonsoolis suur puutetundlik ekraan. Selle kohal asuvasse kinnisesse hoiulaekasse mahub näiteks tahvelarvuti. Soojenduse reguleerimiseks on ekraani all kaks pööratavat nuppu ja konditsioneeri seadistamiseks on olemas puutetundlikud nupud.

Opeli ideeauto Zafira Tourer ehk „ratastel elutoa“ esmaesitlusTänu esiistmete seljatugede sisse paigaldatud pööratavatele tahvelekraanidele saavad teises reas istuvad reisijad mugavalt internetis surfata või kasutada multimeediumrakendusi.

Ühekambrilise ideeauto eksklusiivset olemust tõstavad esile ka kvaliteetsest karamellpruunist nahast istmekatted, mida täiendavad sobivates toonides tepitud liitekohad ja õmblused, tumepruunid uksepolstrid, karvased matid ning muud meeldivad ja luksuslikud materjalid.

Välisilme sarnaneb elegantse kiirrongiga

Tume- ja helepruunides toonides kujundatud ruumikat ning hubast salongi ümbritseb elegantne ja rafineeritud jõuliste vormidega kere, mis on hõbehalli metalliktooni ehk täpsemalt külmunud sulametalli värvi.

Silmatorkava disainiga esiosa, mida kaunistavad tiivakujulised esituled ja kaks kolmnurkse joonega õhu sissevõtuava, annavad ideeautole dünaamilise ja sportliku välimuse.

LED-tehnoloogiaga tiivakujulised päevatuled, kaksikksenoonpirnidega adaptiivsed esituled ja udutuled on kaetud ühekordse pleksiklaasiga. Poleeritud alumiiniumääristega udutuled jätavad sinaka kumaga mattklaasi mulje, moodustades terava kontrasti salongi soojade toonidega. Need detailid vähendavad esiosa ülendite tajutavat pikkust. Piki kapotti jooksev Opelile iseloomulik viirg ulatub mootorivõrest esiklaasini.

Nagu Astra Sports Toureri puhul, nii on ka Zafira külgjoon lõpust ülespoole kumerduv, meenutades kuju poolest hokikeppi ja luues mulje auto sõidutuhinast. Auto siluett meenutab kiirrongi. Sale ja aerodünaamiline kere vähendab tublisti tuuletakistust, nii et isegi suurtel kiirustel ei ole kuulda tuulevihinat.

Aerodünaamika põhimõtete järgi kujundatud küljepeeglid võivad uhkustada ka suunatuledega, mis on nagu elegantsele ja poleeritud alumiiniumpinnale inkrusteeritud kalliskivid. Ideeautot iseloomustav luksuslik kujunduskeel kajab vastu ka küljeakende vormist ja katusesiinidest.

Tumedad, vaheda joone ja LED-tehnoloogiaga tagatuled kaarduvad nii küljepaneelide kui ka tagaluugi poole. Opeli logoga rõhtne alumiiniumliist lõikub tulede sisse, andes Opeli ideeauto tagaosale toeka ja sportliku ilme. Kaks rombikujulist väljalasketoru on uputatud alumise paneeli alumiiniumliistu sisse, mis rõhutab veelgi auto jõulist olekut.

Uuenduslik disain ja tehnoloogia tõstavad esile välimust ning mugavust

20-tollised tumehalli mattlakkpinna ja kaksikkodaratega valuveljed juhivad tähelepanu nii selle ühekambrilise auto loomupärasele sportlikkusele kui ka kõrgklassi olemusele. Üliläikivad poleeritud kodarad moodustavad silmatorkava kontrasti teemantteraga lõigatud alumiiniumpindadega, mida veelgi enam rõhutab velgede tume sisemus.

Kodaratesse sisseehitatud viie saleda katte taga on peidus üks nutikas ja eksklusiivne lisanüanss. Opeli insenerid kujundasid selliseks dekoratiivsed ja funktsionaalsed rattapoltide kaitsed. Need saab kiiresti ja lihtsalt lahti keerata: poltidele juurdepääsemiseks avanevad katted tähekujuliselt. 245/40 R20 rehvid lisavad veelgi sportlik-mugavat värvingut.

Ideeauto Zafira Tourer liigub uue kütusesäästliku 1,4-liitrise käivitus- ja seiskamissüsteemiga turbomootori jõul, mille võimsus on väiksem kui eelmisel mudelil. Igal juhul on reisijatele tagatud sujuv sõit.

Ideeautole Zafira Tourer on ka lisatud mitmed uuenduslikud tehnoloogilised lahendused, mis muudavad selle veelgi mugavamaks ja turvalisemaks, näiteks FlexRide’i täiskohanduv vedrustussüsteem. 

KOMMENTAARID

Nimi :
Kommentaar :
 
 

VEEL UUDISEID

Tehnika TV - Sony Xperia 5

Tehnika TV - Sony Xperia 5

Sony on tagasi uue ja sileda telefoniga, millega saab muuhulgas filmida nii nagu kinokaameratega. Kuidas see päriselt õnnestub, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Mercedes-Benz V-klass

Motors24 proovisõit - Mercedes-Benz V-klass(10)

V-klass sai hiljutise mudeliuuenduse käigus ühe väga olulise täienduse, mis muutis selle bussi palju paremaks. Mis see täpsemalt on, selgub saatest.  Proovisõiduauto tehnilised andmed (Mercedes-Benz V ...

E-liikurite hooaja lõputreff "Electrified"

E-liikurite hooaja lõputreff "Electrified"(2)

Kui sinu liikumisvahendite hulka kuulub elektritõuks, elektriratas, elektrirula, üherattaline, Onewheel või mistahes muu personaalne elektriliikur, oled oma (e-)sõbraga väga oodatud e-liikurite hooaja ...

Tehnika TV - Samsung Galaxy Note10+

Tehnika TV - Samsung Galaxy Note10+(3)

Laupäeval 12. oktoobril kell 12 on kõik elektriliikurite omanikud oodatud siia üritusele.  Aga miks tuleb Samsung Galaxy Note 10 asemel osta Samsung Galaxy Note 10+, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Ford Ranger Wildtrak

Motors24 proovisõit - Ford Ranger Wildtrak(28)

Ford Ranger on VW Amaroki kõrval üks kastikatest, mis on saadaval ka vägagi edevas varustuses ning mida võib julgelt nimetada ka elustiiliautoks. Aga käesoleva mudeliuuenduse kõige suurem uudis on hoopis selle ...

Tehnika TV - Insta360 Evo ja One X minikaamerad

Tehnika TV - Insta360 Evo ja One X minikaamerad(2)

Tänases saates selgub muuhulgas, miks droone enam vaja pole ja kuidas 360 kraadi ulatuses nägevast Insta360 One X-st kiirelt Insta180 One X teha.

Motors24 proovisõit - Porsche 718 Cayman GTS

Motors24 proovisõit - Porsche 718 Cayman GTS(3)

Kuna "pisikesi" Porschesid ehk Caymani ja Boxsterit nimetatakse rahvasuus vahel ka säästu-Porschedeks, siis otsustasime välja uurida, et kuidas siis lood tegelikult on. Fakt on see, et hinnapoolest on Cayman ...

 
Tehnika TV - GPad Svan elektritõuks

Tehnika TV - GPad Svan elektritõuks

Lõpuks on Ninebot ES1 saanud endale kodumaise konkurendi. Kas konkurent on ilusam või aeglasem, selgub saatest. Muuhulgas uurisime ka möödakäijatelt, mida nad üleüldse elektritõuksidest arvavad.

Motors24 proovisõit - Škoda Scala

Motors24 proovisõit - Škoda Scala(21)

Kuigi uued Škoda mudelid saavad pea alati kiidusõnu, on nende tooteportfellis senimaani olnud ka üks igatpidi märkamatu Rapid. Nüüd on otsustanud Škoda ka selle segmendi käsile võtta, tuues turule uue Scala, ...

Tehnika TV - Onewheel

Tehnika TV - Onewheel

Lõpuks on saatesse jõudnud üherattaline rula nimega Onewheel. Millele Kaspar proovib peale astuda, aga Glenile tuleb hoopis pisar silma – miks, selgub saatest. 

Motors24 proovisõit - Renault Megane R.S. Trophy

Motors24 proovisõit - Renault Megane R.S. Trophy

Megane R.S on saanud veel võimsamaks ja kiiremaks ning lisanime Trophy - ikka selleks, et Honda Civic Type R-iga veel jõulisemalt rinda pista.  Trophy tähendab ka seda, et see 1.8-liitrine mootor sai ...

Xtra Motors - Mercedes-Benz Star Experience 2019

Xtra Motors - Mercedes-Benz Star Experience 2019

Silberauto ja Mercedes-Benz korraldasid ka sellel aastal proovisõidupäeva, mis kandis nime Mercedes-Benz Star Experience. Nagu heaks tavaks saanud, siis oli proovimiseks nii AMG mudelid ringrajal kui ka muudki ...

Tehnika TV - IFA 2019

Tehnika TV - IFA 2019(5)

Täna saab läbi järjekordne IFA ja Glen on järjekordselt Berliinist tagasi asjade ja juttudega.

Motors24 proovisõit - Seat Tarraco

Motors24 proovisõit - Seat Tarraco(20)

Tarraco on esimene linnadžiip Seati valikus, millel saab näha autotootja värsket disainikeelt ning millel on valikus ka 7 istekohta.  Proovisõiduauto tehnilised andmed (Seat Tarraco 2,0 TSI ...

 
Tehnika TV - Citycoco elektriroller

Tehnika TV - Citycoco elektriroller(1)

E-roller andis meile proovimiseks ühe paksurattalise elektriliikuri, millel nimeks Citycoco CP-1. Kuidas proovimine läks, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Porsche Cayenne Turbo Coupé

Motors24 proovisõit - Porsche Cayenne Turbo Coupé(14)

Kaspar on senimaani alati rääkinud, et Porsche Cayenne on üks kõige parem linnadžiip. Aga paraku pidi ta oma arvamust hiljuti muutma, sest tegelikult on üks teine džiip veel parem kui Cayenne..    ...

Truck Motors - uus Mercedes-Benz Actros

Truck Motors - uus Mercedes-Benz Actros(1)

Uue Actrose suurimaks väliseks uuenduseks on kindlasti suurte küljepeeglite kadumine ning nende asendamine kaamerate ja ekraanidega. Aga see pole sugugi ainus uuendus, sest auto on saanud ka palju targemaks ja ...

Bike Motors - Honda Gold Wing Tour DCT

Bike Motors - Honda Gold Wing Tour DCT(5)

Honda "kaherattaline auto" on nüüd väiksem ja kiirem. Aga kas ka parem?

Tehnika TV - Sony ja Sennheiser

Tehnika TV - Sony ja Sennheiser

Vaatamata kilomeetripikkustele nimedele, on tuliuued Sony WF-1000XM3 ja vähem-uued Sennheiser Momentum True Wireless väga miniatuursed kõrvaklapid ehk moodsalt väljendudes nuppkuularid. Sony on neisse ...

Motors24 proovisõit - Jeep Wrangler

Motors24 proovisõit - Jeep Wrangler(1)

Jeep Wrangler on üks legendaarne maastikuauto, mis on tuntud oma heade maastikuomaduste, aga ka kohati robustsevõitu sõiduomaduste poolest. Uus mudel on nüüd küll väidetavalt oluliselt kasutajasõbralikum, aga ...

Truck Motors - Scania Driver Competition 2019 finaal

Truck Motors - Scania Driver Competition 2019 finaal

Risto, kes armastab aeg-ajalt veokijuhtide võistlustel käia, osales ka sel kevadel Scania Eesti poolt korraldataval Scania Driver Competitionil. Seal läks tal seekord aga suisa nii hästi, et Eesti esinumbrina ...

 
Tehnika TV - GPad Evo Max ja GPad Blade rulad

Tehnika TV - GPad Evo Max ja GPad Blade rulad

GPad on valmis saanud kaks uut rula, millest üks on kiire ja teine on ilus. Kui kiire ja kui ilus, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Volvo S60 T5

Motors24 proovisõit - Volvo S60 T5(15)

Volvo sõnul on S60 puhul tegemist eelkõige juhile orienteeritud autoga. Ja see on ilmselge vihje, et kuulsale Saksa kolmikule on proovitud taaskord konkurenti luua.  Nagu tavaks saanud - 2-liitrine ...

Tehnika TV - Google Pixel 3a ja 3a XL

Tehnika TV - Google Pixel 3a ja 3a XL(1)

Google Pixel 3 ja 3 XL olid, või õigemini on väga head nutitelefonid. Aga mitte just liiga odavad. Seda viga proovis Google parandada a-nimeliste säästuversioonidega. Kui hästi see õnnestus, selgub saatest.

Tehnika TV - Honda Super Cub

Tehnika TV - Honda Super Cub(3)

Rohkem kui sada miljonit inimest on otsustanud, et just see kaherattaline liikur on nende jaoks parim. Kas nad tegid ka hea otsuse, võib selguda saatest.

Motors24 proovisõit - Porsche 911 Carrera 4S

Motors24 proovisõit - Porsche 911 Carrera 4S(16)

See võib tunduda küll uskumatuna, aga Posche on oma raudvara ehk 911 suutnud veel paremaks autoks teha. Ja muide - see ei ole mitte mingisugune facelift, vaid tegu on täiesti uue autoga. Kuju kõlab ...

Xtra Motors - 3 ägedat autot ringrajal

Xtra Motors - 3 ägedat autot ringrajal

Mazda MX-5, Renault Clio R.S. Trophy ja Kia Proceed GT-l tunduvad esmapilgul täiesti erinevate autodena - meie aga viisime need kõik kolm auto24ringile ja leidsime neil siiski mitmeid ühiseid jooni. Millised ...

Tehnika TV - Tollised Canonid

Tehnika TV - Tollised Canonid

Peale mõningat pausi on Canon otsustanud üllitada korraga kaks pisikest ühetollise sensoriga kaamerat G5 X Mark II ja G7 X Mark III, mis peaksid lähiajal müügile jõudma. Miks neist on põhjust rääkida, selgub ...

 
Tehnika TV - FlyKly

Tehnika TV - FlyKly(2)

Milline on ilma ühegi juhtmeta elektriratas ning mis vahe on rattal ja rattal, selgub saatest.

Bike Motors - Honda Monkey Z125M

Bike Motors - Honda Monkey Z125M(3)

Kuidas sobitub kuuekümnendatest alguse saanud minimotikas tänase päevaga, selgub saatest.

Tehnika TV - Bolt vs CityBee tõukerattarent

Tehnika TV - Bolt vs CityBee tõukerattarent(3)

Kui hästi või halvasti laabub asjatundmatutel turistidel elektritõukside laenutamine, selgub saatest.

Eesti meeskond läheb Amsterdam-Budapest retrorallile

Eesti meeskond läheb Amsterdam-Budapest retrorallile

Budapesti ralli (The Budapest Rally) on Amsterdamist, Brüsselist, Lyonist ja Pariisist algav ning mööda maalilisi teid läbi Euroopa kulgev retroralli, mille lõpp-punktiks on Budapest. Teadaolevalt ainuke ...

Xtra Motors - BMW M Town

Xtra Motors - BMW M Town(1)

Ühel kuumal suvepäeval kutsuti meid külla BMW M-linna. Kus asub M-Town ja mis seal täpsemalt toimus, näed juba videost. 

Racing Motors - Andres Arnoveri Ford Mustang

Racing Motors - Andres Arnoveri Ford Mustang

Kui me Andresel eelmisel korral külas käisime, oli see sinine Mustang tema jaoks nii uus asi, et ta polnud sellega isegi veel kordagi rajale sõitma jõudnud. Seega nüüd uurimegi Andreselt, et kuidas olid uue ...

Tehnika TV - DJI Osmo Action

Tehnika TV - DJI Osmo Action

Kas Osmo Action lendab paremini kui GoPro Karma, selgub saatest.

 
Motors24 proovisõit - Toyota RAV4

Motors24 proovisõit - Toyota RAV4(46)

Kui esimese põlvkonna RAV4 puhul oli tegu kompaktse linnadžiibiga, siis tänaseks on auto pikkusele lisandunud pea pool meetrit ning tegu on ühe igati suure ja mahuka pereautoga.  Nagu Toyotadel kombeks ...

Tehnika TV - Scott ja Cube

Tehnika TV - Scott ja Cube(2)

Täna on teemaks elektrilised jalgrattad ehk pedelecid. Kas elektriline maastikuratas on hea mõte ja miks on Boschi keskjooksumootor parem rummusisesest, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Lexus UX 250h

Motors24 proovisõit - Lexus UX 250h(4)

Lexuse tootevalikust on senimaani puudunud väike linnadžiip. Nüüdseks on see viga parandatud ning uus väikeauto kannab nime UX. Ja loomulikult, nagu Lexusele kohane, on see auto saadaval ka hübriidina.  ...

Motors24 proovisõit - Porsche Super traktor

Motors24 proovisõit - Porsche Super traktor

Kevadel, samaaegselt Porsche 992 Eesti esitlusega, sai Porsche Eesti töökojas valmis ka üks põnev Porsche nime kandev neljarattaline, mis aga pole sugugi sportauto ja kannab nime Porsche-Diesel Super 308N. 

Tehnika TV - Nokia 9 Pureview

Tehnika TV - Nokia 9 Pureview

Aastad mööduvad, aga Pureview jääb. Kuidas need aastad Nokia ambitsioonikale supertelefonile on mõjunud, selgub saatest.

Dr. Dip – Auto dip ja iluteenused, 2. osa

Dr. Dip – Auto dip ja iluteenused, 2. osa(2)

Jätkame "ilusalongi" juttudega ning oleme külas Dr. Dipil, kus Kaspari Mercedes on läbimas põhjalikku noorenduskuuri ning vaatame, milline siis näeb välja auto 4 päeva hiljem. 

Motors24 proovisõit - Audi e-tron

Motors24 proovisõit - Audi e-tron(14)

Elektriautod muutuvad üha sarnasemaks "tavaliste" autodega - seda võib öelda nii Jaguar I-Pace'i kui ka Nissan Leafi teine generatsiooni kohta. Järgmise sammu on teinud Audi, kelle uus elektriline e-tron näeb ...

 
Dr. Dip – Auto dip ja iluteenused, 1. osa

Dr. Dip – Auto dip ja iluteenused, 1. osa

Seekord sõidab Kaspar oma autoga otse "ilusalongi", mil nimeks Dr. Dip. Aga enne iluprotseduuridega alustamist räägime ka plastidipist ning vesiprindist, millega on võimalik lihtsasti oma autot omanäolisemaks ...

Tehnika TV - Elektrilised tõukerattad, 2.osa

Tehnika TV - Elektrilised tõukerattad, 2.osa(2)

Täna on vaatluse all neli kõikide miilide tõuksi – GPad Joyride, Minimotors Speedway IV, Inokim OX ja Minimotors Dualtron Ultra. Kas mäkketõusu võidab innukas spordimees jalgrattal või vastupidi, selgub ...

Motors24 proovisõit - Mazda 3

Motors24 proovisõit - Mazda 3(22)

Uus Mazda 3 on hetkel üks kõige ilusama välisdisainiga Jaapani luukpärasid - ja lisaks sellele on ka auto sees leiduv materjalivalik vägagi kvaliteetne. Mazda jätkab endiselt vabalthingavate ...

Tehnika TV - Elektrilised tõukerattad, 1. osa

Tehnika TV - Elektrilised tõukerattad, 1. osa(4)

Täna on vaatluse all neli viimase miili tõuksi – GPad Lite Max, Ninebot ES1, Xiaomi M365 ja e-TWOW Eco. Kui kiiresti saab nendega mäest üles sõita, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Mercedes-Benz GLE 300d

Motors24 proovisõit - Mercedes-Benz GLE 300d(5)

Täna astub meie kaamerate ette näitleja ja naljamees Märt Avandi, kes on juba aastaid tegelenud ka heategevusliku Pardiralli korraldamisega. Kuidas aga on selle kõigega seotud Ott Tänak ning mida arvab Märt ...

Tehnika TV - Huawei P30 Lite

Tehnika TV - Huawei P30 Lite(1)

Huawei telefonid võivad ju olla head ja ilusad, aga kas neid üldse tohib enam osta, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Land Rover Range Rover Evoque

Motors24 proovisõit - Land Rover Range Rover Evoque(7)

Kuna Evoque on algusest peale olnud pigem naistele mõeldud auto, siis kutsus Kaspar endale seekord appi hiljuti emaks saanud Getter Jaani, kellega koos nad asuvadki uut Evoque'i hindama. 

 
Tehnika TV - Canon EOS RP

Tehnika TV - Canon EOS RP

Miks võiks mobiili asemel teha mõned pildid fotoaparaadiga? Vastus selgub saatest.