MOTORS24 TV

Motors24 proovisõit - Audi A4 35 TFSI

Motors24 proovisõit - Audi A4 35 TFSI(41)

Audi A4 mudeliuuenduse käigus käidi üle lisaks auto esi- ja tagaosale ka auto küljejooned. Mis on aga hiljuti värskendatud A4 juures veel paremaks muutunud? See on A4 baasmudel, mis kannab tähist 35 ...

TEHNIKA TV

Tehnika TV - Oculus Quest

Tehnika TV - Oculus Quest

Glen proovib virtuaalmaailmas teha asju ja Kaspar proovib ära arvata, mis asjad need on. Kui hästi see välja tuleb, selgub saatest.

Opeli ideeauto Zafira Tourer ehk „ratastel elutoa“ esmaesitlus

Opel esitleb Genfi autonäitusel ühekambrilist ideeautot, mis seab esikohale sõitjate heaolu.

„Püüdsime kujundada sellest autost lõõgastumiskoha, ühe väikese heaolusaarekese, kus reisijaid võiksid end lõdvaks lasta ja elu nautida. See on nagu väike pelgupaik igapäevamelust tagasitõmbumiseks. Olgu siis tegu puhkuse- või töösõidu või pikema reisiga, on see mugav ja ruumikas auto, kust keegi ei taha välja astuda,“ sõnas Opeli disainiosakonna asepresident Mark Adams. „Opeli ideeauto Zafira Tourer tõuseb oma sportlikult voolujoonelise välimuse ja tippklassi mugavusega teiste seas silmatorkavalt esile.“

Trendikalt paindlik Zafira kui luksuslik heaolusaareke

Nagu üks mõnus elutuba, on ka ideeauto Zafira Toureri salong väga valgusküllane tänu ülisuurele esiklaasile, mis läheb sujuvalt üle auto tagaosani ulatuvaks küllusliku joonega klaaskatuseks. Erilise efekti annab kõrgtehnoloogilisest komposiitmaterjalist valmistatud jätkupaneel, mida ääristavad valgusdioodid. Plastis sisalduvad tillukesed metallosakesed peegeldavad valgust ning neist eraldub mahedat ja sooja kuma, mille kollastes toonides valguse tugevust saab soovi kohaselt reguleerida. See rõhutab veelgi mõnusat elutoa-tunnet ja annab salongile hubase näo, mis on täielikus kooskõlas välismaailmaga.

Ideeauto Zafira Toureri insenerid nägid palju vaeva esimest korda just Zafira mudelile lisatud seitsmeistmelise salongisüsteemi Flex7 kallal, muutes selle enneolematult kõrgetasemeliseks.

Opeli ideeauto Zafira Tourer ehk „ratastel elutoa“ esmaesitlusUuendusliku ideeauto kolmanda istmerea saab lasta alla nii, et see on põrandaga ühetasane. Seejärel saab vaid ühe nupuvajutusega muuta viieistmelise salongilahenduse nelja istmega ruumikaks ja esmaklassiliselt mugavaks elutoaks. Uus nutikas istmesüsteem võimaldab lasta alla teise rea keskmise istme, nii et äärtes istuvate reisijate jaoks moodustub mugav käetugi. Seejärel saab tagumisi istmeid veelgi tahapoole nihutada ja teineteise poole keerata, nii et reisijad võivad end väga mugavalt tunda, sest nende käte ja jalgade jaoks jääb veelgi rohkem ruumi. Lisage veel lahtikäivad jalatoed ja ongi olemas täiuslikud toolid, kus istudes rahulikult aeg maha võtta.

Kallutatavad elektrilised kolmeosalised peatoed on ideeauto Zafira Toureri esmaklassiliselt ruumikas salongis täpiks i-le. Ohutuskaalutlustel on juhi peatugi sõitmise ajal alati püstiasendis. Lõõgastumiseks ümberkujundatud salongis saab peatugesid (välja arvatud juhi peatuge) rõhtsuunas pöörata 90° võrra, samas kui külgmised osad on väljapoole kumerduva joonega. See kõik teenib reisijate heaolu.

Esireas reisijad võivad end tunda mugavalt ja hästi siis, kui neil on kõigest täielik ülevaade. Just seepärast on keskkonsoolis suur puutetundlik ekraan. Selle kohal asuvasse kinnisesse hoiulaekasse mahub näiteks tahvelarvuti. Soojenduse reguleerimiseks on ekraani all kaks pööratavat nuppu ja konditsioneeri seadistamiseks on olemas puutetundlikud nupud.

Opeli ideeauto Zafira Tourer ehk „ratastel elutoa“ esmaesitlusTänu esiistmete seljatugede sisse paigaldatud pööratavatele tahvelekraanidele saavad teises reas istuvad reisijad mugavalt internetis surfata või kasutada multimeediumrakendusi.

Ühekambrilise ideeauto eksklusiivset olemust tõstavad esile ka kvaliteetsest karamellpruunist nahast istmekatted, mida täiendavad sobivates toonides tepitud liitekohad ja õmblused, tumepruunid uksepolstrid, karvased matid ning muud meeldivad ja luksuslikud materjalid.

Välisilme sarnaneb elegantse kiirrongiga

Tume- ja helepruunides toonides kujundatud ruumikat ning hubast salongi ümbritseb elegantne ja rafineeritud jõuliste vormidega kere, mis on hõbehalli metalliktooni ehk täpsemalt külmunud sulametalli värvi.

Silmatorkava disainiga esiosa, mida kaunistavad tiivakujulised esituled ja kaks kolmnurkse joonega õhu sissevõtuava, annavad ideeautole dünaamilise ja sportliku välimuse.

LED-tehnoloogiaga tiivakujulised päevatuled, kaksikksenoonpirnidega adaptiivsed esituled ja udutuled on kaetud ühekordse pleksiklaasiga. Poleeritud alumiiniumääristega udutuled jätavad sinaka kumaga mattklaasi mulje, moodustades terava kontrasti salongi soojade toonidega. Need detailid vähendavad esiosa ülendite tajutavat pikkust. Piki kapotti jooksev Opelile iseloomulik viirg ulatub mootorivõrest esiklaasini.

Nagu Astra Sports Toureri puhul, nii on ka Zafira külgjoon lõpust ülespoole kumerduv, meenutades kuju poolest hokikeppi ja luues mulje auto sõidutuhinast. Auto siluett meenutab kiirrongi. Sale ja aerodünaamiline kere vähendab tublisti tuuletakistust, nii et isegi suurtel kiirustel ei ole kuulda tuulevihinat.

Aerodünaamika põhimõtete järgi kujundatud küljepeeglid võivad uhkustada ka suunatuledega, mis on nagu elegantsele ja poleeritud alumiiniumpinnale inkrusteeritud kalliskivid. Ideeautot iseloomustav luksuslik kujunduskeel kajab vastu ka küljeakende vormist ja katusesiinidest.

Tumedad, vaheda joone ja LED-tehnoloogiaga tagatuled kaarduvad nii küljepaneelide kui ka tagaluugi poole. Opeli logoga rõhtne alumiiniumliist lõikub tulede sisse, andes Opeli ideeauto tagaosale toeka ja sportliku ilme. Kaks rombikujulist väljalasketoru on uputatud alumise paneeli alumiiniumliistu sisse, mis rõhutab veelgi auto jõulist olekut.

Uuenduslik disain ja tehnoloogia tõstavad esile välimust ning mugavust

20-tollised tumehalli mattlakkpinna ja kaksikkodaratega valuveljed juhivad tähelepanu nii selle ühekambrilise auto loomupärasele sportlikkusele kui ka kõrgklassi olemusele. Üliläikivad poleeritud kodarad moodustavad silmatorkava kontrasti teemantteraga lõigatud alumiiniumpindadega, mida veelgi enam rõhutab velgede tume sisemus.

Kodaratesse sisseehitatud viie saleda katte taga on peidus üks nutikas ja eksklusiivne lisanüanss. Opeli insenerid kujundasid selliseks dekoratiivsed ja funktsionaalsed rattapoltide kaitsed. Need saab kiiresti ja lihtsalt lahti keerata: poltidele juurdepääsemiseks avanevad katted tähekujuliselt. 245/40 R20 rehvid lisavad veelgi sportlik-mugavat värvingut.

Ideeauto Zafira Tourer liigub uue kütusesäästliku 1,4-liitrise käivitus- ja seiskamissüsteemiga turbomootori jõul, mille võimsus on väiksem kui eelmisel mudelil. Igal juhul on reisijatele tagatud sujuv sõit.

Ideeautole Zafira Tourer on ka lisatud mitmed uuenduslikud tehnoloogilised lahendused, mis muudavad selle veelgi mugavamaks ja turvalisemaks, näiteks FlexRide’i täiskohanduv vedrustussüsteem. 

KOMMENTAARID

Nimi :
Nimi :
Kommentaar :
Kommentaar :
 

VEEL UUDISEID

Tehnika TV - Oculus Quest

Tehnika TV - Oculus Quest

Glen proovib virtuaalmaailmas teha asju ja Kaspar proovib ära arvata, mis asjad need on. Kui hästi see välja tuleb, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Audi A4 35 TFSI

Motors24 proovisõit - Audi A4 35 TFSI(41)

Audi A4 mudeliuuenduse käigus käidi üle lisaks auto esi- ja tagaosale ka auto küljejooned. Mis on aga hiljuti värskendatud A4 juures veel paremaks muutunud? See on A4 baasmudel, mis kannab tähist 35 ...

Tehnika TV - Kui palju maksab hea heliga grammofon?

Tehnika TV - Kui palju maksab hea heliga grammofon?(2)

Vinüülimängijate hinnad algavad vähem kui sajast eurost ja ulatuvad viiekohaliste numbriteni. Kas erinevused helis on samuti sajakordsed, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Peugeot 208 GT Line

Motors24 proovisõit - Peugeot 208 GT Line(8)

Ka Peugeot' "pesamuna" on nüüd moodsa näo ja olekuga ning omab oma klassis ühte parimat välimust. Aga kuidas on lood uue 208 teiste omadustega? Mootorivalikus on pildilolev 1,2-liitrine R3 erinevates ...

Tehnika TV - Vinüülplaat või CD?

Tehnika TV - Vinüülplaat või CD?(4)

Grammofonid on taaskord kuum teema. Kas tõesti on siis vinüülisaund parem kui CD? Vastuseid, nagu selgub, on rohkem kui üks.

Motors24 proovisõit - BMW X6

Motors24 proovisõit - BMW X6(18)

BMW X6 võib julgelt nimetada autoks, mis käivitas 2000ndate esimesel kümnendil moodsate kupeedžiipide moevoolu. Nüüd on ka BMW konkurendid asunud hoolega kupeelikke džiipe tootma, kuid kas uus, kolmanda ...

Rovaniemi Winter Driving Experience vs. Kia Stinger, 4. osa

Rovaniemi Winter Driving Experience vs. Kia Stinger, 4. osa

Kolmandal sõidupäeval viib Margus Murakas meid järvejääle, kus on üks Kiale väga sobilik kiire ja lai rada. Saate lõpuks jõuab Kia tagasi oma koju ning uurime, milliseid kahjustusi suutsid Kiale tekitada ...

 
Tehnika TV - Samsung Galaxy S10 Lite, Note 10 Lite, A71 ja A51

Tehnika TV - Samsung Galaxy S10 Lite, Note 10 Lite, A71 ja A51

Nädala-paari pärast rabab Samsung meid tõenäoliselt uue supertelefoniga, aga seniks on pakkuda neli säästuversiooni. Millise neist peaks valima, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Land Rover Discovery Sport Hybrid

Motors24 proovisõit - Land Rover Discovery Sport Hybrid(15)

Kuigi uuendatud Discovery Sport näeb välja vägagi sarnane oma eelkäijaga, siis tegelikkuses peidab ennast selle kergelt uuendatud kere all muuhulgas ka täiesti uus platvorm. Kapoti all on nüüd ...

Rovaniemi Winter Driving Experience vs. Kia Stinger, 3. osa

Rovaniemi Winter Driving Experience vs. Kia Stinger, 3. osa

Käes on teine sõidupäev Arctic Driving Centeris ning laiem rada võimaldab rohkem lõbutsemist ja külg ees sõitmist. Peagi aga hakkab selguma, et kes tegelikult Kasparit sõitma õpetab - on see siis Margus ...

Tehnika TV - Garmini kellad

Tehnika TV - Garmini kellad(1)

Garmin üllitas eelmisel aastal nii palju nuti-spordikellasid, et nende kokkulugemine kestab siiani. Kuidas need kellad konkurentide kõrval paistavad, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Kia XCeed

Motors24 proovisõit - Kia XCeed (16)

Enamasti "valmistatakse" linnadžiibid mõne luukpära baasil ning tihtipeale iseloomustab neid madal kliirens ja kõrgemapoolne isteasend. Kia on aga uue XCeedi puhul lähenenud asjal natuke teistmoodi. ...

Rovaniemi Winter Driving Experience vs. Kia Stinger, 2. osa

Rovaniemi Winter Driving Experience vs. Kia Stinger, 2. osa(4)

Kui eelmises osas sai Kia treilerile aetud, siis kolm päeva hiljem saabusimegi Rovaniemi, kus meid parklas ootas juba meie uus sõber Stinger. Sealt võtsime suuna polaarjoonel asuvasse Shelli tanklasse, kust ...

Tehnika TV - CES 2020

Tehnika TV - CES 2020(1)

CES ehk Consumer Electronic Show Las Vegases on selleks aastaks taaskord minevik, aga millist tulevikku seal näidati, selgub saatest.

 
Motors24 proovisõit - Mercedes-AMG GT 63 4-Door Coupé

Motors24 proovisõit - Mercedes-AMG GT 63 4-Door Coupé(30)

Uue aasta esimene proovisõiduauto on midagi väga kiiret - see on neljaukseline luukpära, mis kiirendab "nullist sajani" vaid 3,4 sekundiga, kihutab kuni 310 km/h ning lisaks on see tänasel päeval kõige kiirem ...

Tehnika TV - Canon EOS M6 Mark II

Tehnika TV - Canon EOS M6 Mark II(3)

Canonit palavalt armastav Kaspar segab asjalikkusele pretendeerivat kaamerasaadet pidevalt oma iPhonega. Ja nii ei jäägi sõltumatul eksperdil Gleni esituses muud üle, kui proovida tulemuste põhjal eristada ...

Rovaniemi Winter Driving Experience vs. Kia Stinger, 1. osa

Rovaniemi Winter Driving Experience vs. Kia Stinger, 1. osa

Seekord sai lugu alguse sellest, et Kasparile helistas Margus Murakas, kes kutsus meid kaasa ühele põnevale talvisele sõiduüritusele. Aga nagu teemat uurides selgus, on selleks vaja kõigepealt leida üks sobiv ...

Uute sõiduautode müük tõusis 2019. aastal 4,7%

Uute sõiduautode müük tõusis 2019. aastal 4,7%

Eestis müüdi 2019. aastal kokku 26 589 uut sõiduautot, mis ületas 2018. aasta müügi 4,7 protsendiga.Detsembris kasvas uute sõiduautode müük väga tempokalt ületades 2018. aasta detsembri tulemuse koguni 69,5%, ...

Tehnika TV - Head uut aastat!

Tehnika TV - Head uut aastat!(1)

Uue aastakümne saabumise puhul meenutame rõõmu ja kurbusega eelmist.

Tehnika TV - DJI RoboMaster S1

Tehnika TV - DJI RoboMaster S1(2)

Lisaks õhudroonidele on DJI-l nüüd pakkuda ka maapealne versioon nimega RoboMaster S1. Kahjuks või õnneks saabub aga robootiline droon umbes tuhande algosana, mis tuleb ise kokku kruvida. Kuidas see kruvimine ...

Motors24 proovisõit - BMW 1. seeria

Motors24 proovisõit - BMW 1. seeria(23)

Seekord keerasime uue 1. seeria BMW nina Vanamõisa vabaõhukeskuse poole ja läksime sinna jõulusid otsima. Häid pühi kõigile!  Baasmootoriks on siin nähaolev 1,5-liitrine R3 bensiinimootor, aga saadaval ...

 
Tehnika TV - Google Pixel 4

Tehnika TV - Google Pixel 4

Kas Pixel 4 on tõepoolest maailma kõige kiiremini avanev Android-telefon, mis teeb maailma kõige ilusamaid pilte, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - SsangYong Korando

Motors24 proovisõit - SsangYong Korando(18)

Kui uue SsangYong Rextoniga sai proovisõidul käidud eelmisel kevadel, siis nüüd on Eestisse jõudnud ka täiesti uus Rextoni väiksem vend Korando.  Proovisõiduauto tehnilised andmed (SsangYong Korando ...

Tehnika TV - GoPro Hero 8 Black ja Max

Tehnika TV - GoPro Hero 8 Black ja Max

GoPro uus mudelivalik toob palju muutusi. Kui toredad need muutused on, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Mercedes-Benz GLS

Motors24 proovisõit - Mercedes-Benz GLS(33)

Linnadžiipide S-klass ehk Mercedes-Benz GLS on nüüd uus nii sisult kui ka vormilt. Ja muuhulgas on see auto nüüd veel suurem nii välis- kui ka sisemõõtmetelt.  Pikk sai veel pikemaks - teljevahele lisandus ...

Tehnika TV - Juhtmevabad kõrvaklapid

Tehnika TV - Juhtmevabad kõrvaklapid(13)

Tegelikult oleks õige öelda: juhtmevabad kõrvapealsed aktiivse mürasummutusega kõrvaklapid hinnaga 130 kuni 499 eurot. Milline on vanade ja noorte esikolmik, selgub saatest. Jaanuarikuu Digist selgub aga nii ...

Motors24 proovisõit - Mazda CX-30

Motors24 proovisõit - Mazda CX-30(12)

Kui on vaja Mazda CX-3 ja CX-5 vahele üks uus mudel juurde tekitada, siis mis sellele nimeks panna? Võib kõlada uskumatuna, aga õige vastus on siinkohal CX-30 ja tegelikult on selliseks nimevalikuks ka ...

Tehnika TV - DJI Mavic Mini

Tehnika TV - DJI Mavic Mini

Peale pikemat pausi on DJI-l taaskord ette näidata uus droon. Kui hästi õnnestub selle käsitsemine droonikaugeks jäänud inimestel, selgub saatest.

 
Motors24 proovisõit - Renault Clio 5

Motors24 proovisõit - Renault Clio 5(18)

Uus, viienda põlvkonna Renault Clio näeb välja üsnagi sarnane eelmise ehk neljanda põlvkonna Clioga - tegelikkuses on aga tegu täiesti uue autoga, mis erinevalt paljudest teistest uutest automudelitest on ...

Tehnika TV - Huawei Mate 30 Pro

Tehnika TV - Huawei Mate 30 Pro(2)

Telefon, mida osta ei saa, on nüüd kohale jõudnud. Aga kui saaks, kas peaks, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - BMW 745Le iPerformance

Motors24 proovisõit - BMW 745Le iPerformance(22)

Kui sageli võib kuulda ütlust, et vaadake uut S-klassi ja siis saate teada, kuhu automaailm lähiaastatel suundumas on, siis tegelikult võib ka nii A8-l kui ka 7. seerial uusi ja huvitavaid tehnilisi lahendusi ...

Tehnika TV - Huawei Watch GT2 nutikell

Tehnika TV - Huawei Watch GT2 nutikell(1)

Kas Huawei uues nutikellas on rohkem nutti või sporti, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Volkswagen Passat Alltrack

Motors24 proovisõit - Volkswagen Passat Alltrack(61)

Passat Alltrack on paar sentimeetrit kõrgema kliirensi, alati universaalkere ja nelikveoga Passat. Aga see roheline Alltrack on hiljuti mudeliuuenduse läbinud kõige uuem Passat.  Kõik on ...

Tehnika TV - Televiisorid

Tehnika TV - Televiisorid(7)

Kas ULED, OLED ja QLED on peaaegu üks ja sama? Kas vähem kui 1000 euroga saab hea 55 tollise teleri? Kas telerit on üleüldse vaja? Mõned vastused selguvad saatest, aga pikemalt saab televiisoritest lugeda ...

Motors24 proovisõit - Lincoln Navigator Black Label

Motors24 proovisõit - Lincoln Navigator Black Label(52)

Lincoln Navigator on Cadillac Escalade'i kõrval auto, mis on hea näide ehedast Ameerika luksusdžiibist. Kuidas sõidab suur, väikese stuudiokorteri mõõdus linnamaastur, selgub saatest.  Proovisõiduauto ...

 
Tehnika TV - OnePlus 7T

Tehnika TV - OnePlus 7T(3)

Palju on OnePlusil plusse ja kas leiduvad ka mõned miinused, selgub tänasest saatest.

Motors24 proovisõit - Volkswagen Golf GTI TCR

Motors24 proovisõit - Volkswagen Golf GTI TCR(18)

Volkswagen GTI on teiste kiirete ja kuumade esiveoliste luukpärade kõrval veidi varju jäänud nii sõiduomaduste kui ka jõunumbrite poolest. Seega otsustas nüüd, napilt enne 8. põlvkonna esitlust, esiveolisele ...

Tehnika TV - iPhone 11

Tehnika TV - iPhone 11(6)

Loomulikult teeb iPhone 11 väga ilusaid pilte ja on üldse äge telefon, aga. Mis on need agad ja palju neid on, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Volvo XC90 T8 Twin Engine

Motors24 proovisõit - Volvo XC90 T8 Twin Engine(15)

Volvo XC90 teine põlvkond oli esimene "uue ajastu" Volvo, mis sai kohe vägagi populaarseks ning pälvis kiirelt ka kena portsu erinevaid auhindasid. Paraku, nagu esimeste vasikatega ikka, olid ka uuel XC90-l ...

Tehnika TV - Sony Xperia 5

Tehnika TV - Sony Xperia 5

Sony on tagasi uue ja sileda telefoniga, millega saab muuhulgas filmida nii nagu kinokaameratega. Kuidas see päriselt õnnestub, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Mercedes-Benz V-klass

Motors24 proovisõit - Mercedes-Benz V-klass(11)

V-klass sai hiljutise mudeliuuenduse käigus ühe väga olulise täienduse, mis muutis selle bussi palju paremaks. Mis see täpsemalt on, selgub saatest.  Proovisõiduauto tehnilised andmed (Mercedes-Benz V ...

E-liikurite hooaja lõputreff "Electrified"

E-liikurite hooaja lõputreff "Electrified"(2)

Kui sinu liikumisvahendite hulka kuulub elektritõuks, elektriratas, elektrirula, üherattaline, Onewheel või mistahes muu personaalne elektriliikur, oled oma (e-)sõbraga väga oodatud e-liikurite hooaja ...

 
Tehnika TV - Samsung Galaxy Note10+

Tehnika TV - Samsung Galaxy Note10+(3)

Laupäeval 12. oktoobril kell 12 on kõik elektriliikurite omanikud oodatud siia üritusele.  Aga miks tuleb Samsung Galaxy Note 10 asemel osta Samsung Galaxy Note 10+, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Ford Ranger Wildtrak

Motors24 proovisõit - Ford Ranger Wildtrak(29)

Ford Ranger on VW Amaroki kõrval üks kastikatest, mis on saadaval ka vägagi edevas varustuses ning mida võib julgelt nimetada ka elustiiliautoks. Aga käesoleva mudeliuuenduse kõige suurem uudis on hoopis selle ...

Tehnika TV - Insta360 Evo ja One X minikaamerad

Tehnika TV - Insta360 Evo ja One X minikaamerad(2)

Tänases saates selgub muuhulgas, miks droone enam vaja pole ja kuidas 360 kraadi ulatuses nägevast Insta360 One X-st kiirelt Insta180 One X teha.

Motors24 proovisõit - Porsche 718 Cayman GTS

Motors24 proovisõit - Porsche 718 Cayman GTS(3)

Kuna "pisikesi" Porschesid ehk Caymani ja Boxsterit nimetatakse rahvasuus vahel ka säästu-Porschedeks, siis otsustasime välja uurida, et kuidas siis lood tegelikult on. Fakt on see, et hinnapoolest on Cayman ...

Tehnika TV - GPad Svan elektritõuks

Tehnika TV - GPad Svan elektritõuks

Lõpuks on Ninebot ES1 saanud endale kodumaise konkurendi. Kas konkurent on ilusam või aeglasem, selgub saatest. Muuhulgas uurisime ka möödakäijatelt, mida nad üleüldse elektritõuksidest arvavad.

Motors24 proovisõit - Škoda Scala

Motors24 proovisõit - Škoda Scala(22)

Kuigi uued Škoda mudelid saavad pea alati kiidusõnu, on nende tooteportfellis senimaani olnud ka üks igatpidi märkamatu Rapid. Nüüd on otsustanud Škoda ka selle segmendi käsile võtta, tuues turule uue Scala, ...

Tehnika TV - Onewheel

Tehnika TV - Onewheel

Lõpuks on saatesse jõudnud üherattaline rula nimega Onewheel. Millele Kaspar proovib peale astuda, aga Glenile tuleb hoopis pisar silma – miks, selgub saatest. 

 
Motors24 proovisõit - Renault Megane R.S. Trophy

Motors24 proovisõit - Renault Megane R.S. Trophy

Megane R.S on saanud veel võimsamaks ja kiiremaks ning lisanime Trophy - ikka selleks, et Honda Civic Type R-iga veel jõulisemalt rinda pista.  Trophy tähendab ka seda, et see 1.8-liitrine mootor sai ...